Yüzde 100 Elektrikli Piaggio Scooter modelleri Şubat ayında satışa sunuluyor!

Elektrikli Scooter Piaggio 2022.
Elektrikli Scooter Piaggio 2022.

Yüzde 100 Elektrikli Piaggio Scooter modelleri Şubat ayında satışa sunuluyor! Elektrikli Scooter Piaggio 2022.

Instagram Hesabımız

2021 yılında sürdürülebilir elektrikli mobilite araçları yatırımına hız kazandıran Doğan Trend Otomotiv, 2022 yılında da bu doğrultuda kusursuz İtalyan tasarımı Piaggio’nun %100 elektrikli Piaggio 1 modelini Türk motosiklet severler ile buluşturacak. Yalın, pratik ve hafif bir elektrikli scooter ile üstün kaliteli ve en gelişmiş teknolojilerle güvenlik özelliklerini bir araya getiren Piaggio, %100 elektrikli Piaggio 1 ile Türkiye sokaklarına çıkmaya hazırlanıyor. Kolayca çıkartılabilen bataryası ile birlikte üstün güvenlik özellikleri, yüksek bagaj kapasitesi ve ikonik tasarımıyla Piaggio 1, 1+ ve 1 Aktif olmak üzere üç farklı versiyonda %100 elektrikli scooter Şubat ayından itibaren Doğan Trend güvencesiyle Türkiye pazarına sunulacak.

KKTC’nin yerli otomobili GÜNSEL’in çalışanlarından biri olmak ister misiniz? İş başvuru ilanı açıldı!

İki farklı batarya tipine sahip üç farklı versiyon:

  • PIAGGIO 1.

İki farklı renk temasıyla sunulan Piaggio 1, 10 kg ağırlığında 1,4 kWsa batarya ile donatılmış. 45 km/s maksimum hız, ECO* modunda 55 km’ye varan menzil, SPORT modunda ise 48 km’ye varan menzil (WMTC verilerine göre) sunuyor.

  • PIAGGIO 1+.

15 kg ağırlığında daha yüksek kapasiteli 2,3 kWsa batarya ile donatılan Piaggio 1+ versiyonu, yine 45 km/s maksimum hız sunarken, ECO* modda 100 km’ye varan menzil,

SPORT modda ise 68 km’ye varan menzil (WMTC verilerine göre) sunabiliyor.

  • PIAGGIO 1 ACTIVE

Tıpkı 1+ versiyonu gibi 15 kg ağırlığında daha yüksek kapasiteli 2,3 kWsa batarya ile tüketici ile buluşan bu versiyonun da maksimum hızı 45 km/s. Arka salıncaktaki kırmızı süslemeleriyle diğer versiyonlardan görsel olarak ayrışan Piaggio 1 Active versiyonu ECO* modda 85 km’ye varan menzil, SPORT modda 66 km’ye varan menzil (WMTC verilerine göre) sunuyor.

Şimdilik fiyat bilgilerine yer verilmedi.

Güneş enerji panelleri kaç para? En uygun fiyata ne kadar elektrik sağlıyorlar?

GoToTechno Ocak 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Elektrikli Scooter Piaggio 2022.

Elektrikli Scooter Piaggio 2022.