395 km menzile sahip elektrikli Renault Zoe Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Özellikleri neler?

Elektrikli otomobil fiyatları Renault Zoe.
Elektrikli otomobil fiyatları Renault Zoe.

395 km menzile sahip elektrikli Renault Zoe Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Özellikleri neler? Renault Zoe fiyat listesi, Renault Zoe fiyatları, Elektrikli otomobil fiyatları Renault Zoe, Elektrikli araç fiyatları Zoe, Elektrikli araba fiyatları Zoe.

Instagram Hesabımız

Gündelik hayatınızı elektriklendiren şehir otomobili Renault Zoe. Modern ve dinamik tasarım, cesur hatlar, şık çizgilerle dikkat çekiyor. Yeni ZOE ile elektrikli hayatın tadını çıkarın! Peki Elektrikli Renault Zoe Türkiye’de kaç paraya satılıyor.

Elektrikli Otomobil Renault Zoe kaç para? Elektrikli otomobil fiyatları Renault Zoe.

Renault Mais tarafından elektrikli araç Zoe için belirlenen fiyat nasıl? Renault Zoe Zen 80 kW Z.E. 50 392.900 TL etiketle Türkiye’de satılıyor. Fayda performans hesabı yaptığımız zaman ve günümüz sıfır otomobil fiyatlarını değerlendirdiğimizde son derece iyi bir etiket. Yeni ZOE’nin 52 kWh kapasiteli bataryası 395 km’ye varan sürüş menzili sunduğu (WLTP) açıklanan veriler arasında yer alıyor. 108 beygir güç üreten elektrikli motoruyla özellikle ilk hızlanmalar sırasında son derece atik bir otomobil.

Elektrikli Hyundai Kona’nın özellikleri neler? Hyundai Kona EV Türkiye’de ne zaman satılacak?

Elektrikli Renault Zoe boyutları nasıl?

Uzunluk

4087

Genişlik (Dikiz Aynaları Hariç)

1787

Yükseklik

1562

Arka Dingil Uzantısı

661

Ön Dingil Uzantısı

883

Azami Bagaj Hacmi (dm3)

338

GoToTechno Dergisi Kasım 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 22. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 22. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 22 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Kasım 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte.