Etkileyici fotoğrafçılık deneyimi sunan OPPO Reno Türkiye’de!

OPPO’nun akıllı telefon pazarında yeni bir dönem başlatan Reno serisinin yeni üyesi Reno Z, Türkiye pazarında boy göstermeye başladı. Ekran Parmak İzi Kilidi özellikleri ile OPPO Reno gototechno

Dünya akıllı telefon pazarının lider markası OPPO, Reno serisinin yeni üyesi Reno Z’yi teknoloji severlerin beğenisine sundu. Reno Z, yenilikçi ve estetik bir tasarımla, en son teknolojileri ve olağanüstü fotoğrafçılık özelliklerini bir araya getiriyor. Reno Z, 6.4 inç büyüklüğündeki etkileyici su damlası ekranı, 48MP + 5MP çift kamerası, 32MP selfie kamerası ve yeni Ekran Parmak İzi Kilidi özellikleri ile akıllı telefon severlerin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.

48MP ana kamera mükemmel fotoğrafçılık deneyimi sunuyor
OPPO, dünyadaki genç kullanıcılar arasında büyük bir üne sahip olan yüksek kaliteli mobil fotoğrafçılık deneyimini Reno Z modelinde de yaşatıyor. Reno Z, arka kısımda 48MP ana sensör ve 5MP derinlik sensörü taşıyan çift kamera düzeneğine sahip. 48MP kamera, 1/2 inç Sony IMX586 sensörü, bir F1.7 diyafram açıklığı ve 6P lens özelliklerini taşıyor; bu özellikler herkesin profesyonel kalitede gündüz ve gece çekimleri yapmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca, tamamen yeni Ultra Gece Modu 2.0, kompozit çoklu kare gürültü azaltma ve çoklu kare HDR teknolojisi sayesinde görüntülerin netliğini ve parlaklığını artıyor. Bu, Reno Z’nin optimize edilmiş cilt tonu efektleri sunmasını ve gerçekçi resimler elde etmek için yüzleri ve arka planları ayrı ayrı işlemesini sağlıyor.

Reno Z sadece arka kamerasıyla mükemmel manzaralar çekmiyor, aynı zamanda selfie kamerasıyla da harikalar yaratıyor. Reno Z’nin gelişmiş ön kamerası, her ayrıntıyı yakalamak için etkileyici 32MP sensör, F2.0 diyafram ve 5P lens barındırıyor. Standart 80 derecelik geniş açı ile Reno Z kolayca daha geniş selfie çekimleri yapmanıza yardımcı oluyor. 32MP selfie kamerası ayrıca, selfie fotoğraflarının doğal renkler ve ten tonlarıyla çıkmasını sağlayan OPPO Portre Modu 2.0’ı da destekliyor.

Etkileyici 6.4 inç full HD ekran zarif bir tasarım
Reno Z, OPPO’nun yaratıcı gizlilik kavramına dayanan yeni tasarım dili ile kullanıcılara yepyeni, zarif ve kusursuz bir form sunuyor. Reno Z, 19.5: 9 en / boy oranına ve% 92 etkileyici ekran / vücut oranına sahip 6.4 inç full HD + AMOLED su dalması ekran ile birlikte geliyor. Reno Z ayrıca, yeni aydınlatma sistemine sahip bir ekran parmak izi teknolojisi barındırıyor. Ekran Parmak İzi Açma özelliği ve yapay zeka parmak izi görüntü tanıma algoritması, parmak izi açma başarı oranını önceki nesle kıyasla% 20-30 oranında artırıyor.

Ekran Parmak İzi Kilidi özellikleri ile OPPO Reno gototechno