Ekin Teknoloji Dünyanın ilk ve tek akıllı bisikleti olan Ekin Bike Patrol’u CES 2019’da tanıttı

Bisiklet devriyelerine uygun ve kompakt olarak tasarlanan Ekin Bike Patrol, Akıllı Şehirler kategorisinde Ekin Teknoloji’ye CES İnovasyon Ödülü getirdi. CES İnovasyon Ödülleri, fuarda sergilenen teknoloji ürünleri arasında tasarımı ve mühendisliği ile örnek sergileyenlere veriliyor. Ekin Teknoloji Ekin Bike Patrol CES 2019’da gototechno

Ekin Teknoloji, Akıllı Şehirler kategorisinde Ekin Bike Patrol ile CES İnovasyon Ödülleri’ne layık görülen şirketler arasında yer aldı. CES İnovasyon Ödülleri, fuarda sergilenen teknoloji ürünleri arasında tasarımı ve mühendisliği ile örnek sergileyenlere veriliyor, ödül alan ürünler Las Vegas’ta ödül sergisinde yer alıyor. CES 2019’a 4.500’ü aşkın şirket katılırken aralarında Ekin Teknoloji’nin de bulunduğu 469 şirket, akıllı şehirler kategorisi kapsamında ürünler sergiliyor.

Yapay Zeka ile Tüm Ülkelerin Plakalarını Tanıyabiliyor

Ekin Bike Patrol, Ekin Teknoloji’nin yapay zeka ile geliştirilen diğer güvenli şehir teknolojileri ürünlerinde olduğu gibi plaka tanımada yüzde 99 doğruluk oranına sahip. Bike Patrol, şehirlerin güvenliğini artırmak amacıyla polis, jandarma, itfaiye gibi araçlar için tepe lambası konseptinde tasarlanan Ekin Patrol G2 gibi tüm dünya ülkelerinin birbirinden farklı tasarıma sahip plakalarını tanıyabiliyor.

Ekin Teknoloji Ekin Bike Patrol CES 2019’da gototechno