EDGE Technologies EDGE Olympic’te Sony’nin en yeni Crystal LED teknolojisini kullandı

Sürdürülebilir akıllı bina teknolojisine öncülük eden EDGE Technologies, Amsterdam’daki simge niteliğindeki ofisi EDGE Olympic’te Sony’nin en yeni Crystal LED teknolojisinin kurulumunu yaparak Avrupa’da bu teknolojiyi kullanan ilk müşterilerden biri oldu. EDGE Technologies, yepyeni genel merkezini geliştirme projesinin bir parçası olarak ultra gerçekçi görsel deneyimler sunmak ve yeni nesil bir ofis ortamı oluşturmak için Sony’nin en üstün büyük ekran çözümüne yatırım yaptı. EDGE Technologies EDGE Olympic Sony Crystal LED teknolojisi

EDGE Technologies CTO’su Erik Ubels, yatırım hakkında şu yorumu yaptı: “Vizyonumuz; sınırları zorlamak, geleceğin ofisini yeniden tasarlamak ve gerçeğe dönüştürmek. Crystal LED, büyük ölçekli ekranlar için yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor; bu teknolojiyle genel merkezimizde hedef kitleyi içine çekecek görsel deneyimler için yeni bir standart belirleyebiliriz.”

Sony’nin Crystal LED ekranı, Teknoloji Kurulu Toplantı Odasında öne çıkan özelliklerden biri ve EDGE Olympic’te her gün kullanılıyor.

Bir akıllı telefon uygulaması; ışıkları, sıcaklığı, nem oranını ve CO2 seviyelerini özelleştirme olanağı ile kullanıcıların iş yerlerini kişiselleştirmesini sağlıyor. Esnekliği sayesinde geleceğe dönük bir yapı sergileyen sofistike dijital altyapı, piyasadaki en yenilikçi çözümleri temel alıyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Kurum ve Eğitim Çözümleri Başkanı Damien Weissenburger şu yorumu yaptı: “En üstün ekran çözümümüz sayesinde dünyanın en büyük fikirlerinin hayat bulması bizim için gurur kaynağı. Otomotiv ve üretim sektörlerinde bu teknolojinin daha ilk dönemlerinde etkileyici başarılara imza attığına tanık olduktan sonra, EDGE Technologies gibi ileri görüşlü kuruluşlar akıllı teknolojileri tesislerinin merkezine oturttukça, Crystal LED hızla kurumsal alanda da yer buluyor. Crystal LED ile, müşterilerimizin geleceği tasarlaması için bir tuval oluşturabiliyoruz. Müşterilerimizin hayal gücünün sınırlarına ulaşacak kadar büyük, izleyeni içine çeken, son derece gerçekçi görsellerle, birebir görmeden inanılmayacak bir görüntü kalitesi elde ediyoruz.”

EDGE Technologies EDGE Olympic Sony Crystal LED teknolojisi