Tivibu EBA TV’nin Yayınlarını Durdur İzle, Geri Al İzle ve Tekrar İzle Seçenekleriyle Yayınlıyor!

EBA TV geri al izle Tivibu
EBA TV geri al izle Tivibu

EBA TV Türk Telekom Tivibu, Tivibu EBA TV durdur izle, EBA TV geri al izle Tivibu, EBA TV tekrar izle Tivibu, Tivibu Durdur izle EBA TV.

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, EBA TV’nin ilkokul, ortaokul, lise kanallarını 31 Ağustos’ta yayınlamaya başlıyor. Tivibu Durdur-İzle, Geri Al, Tekrar İzle ve Seç İzle özellikleriyle uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor. Tivibu EBA TV durdur izle. EBA TV geri al izle Tivibu.

Instagram Hesabımız

Okula dönüş için geri sayım sürerken, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu ile uzaktan eğitimde öğrencilerin yanında yer alıyor. Tivibu’nun müşterileri 31 Ağustos’ta başlayacak uzaktan eğitim sürecinde tüm platformlardan EBA TV kanallarına erişim sağlayabilecek.

Türk Telekom TV/OTT İçerik ve Platform Yönetimi Direktörü Ziyad Varol: “Kaçırılan dersler arşivde”

Türk Telekom TV/OTT İçerik ve Platform Yönetimi Direktörü Ziyad Varol, Tivibu’nun uzaktan eğitimi destekleyen çok güçlü bir altyapıya sahip olduğunu belirterek, “EBA TV yayınlarının akıcı ve kalıcı bir şekilde sunulması için çalışmalarımızı tamamladık. Örneğin, ders anlatımı esnasında Durdur-İzle özelliğini kullanan öğrenciler not alabilecekler veya Geri Al özelliği ile kaçırdıkları kısımları yeniden izleyebilecekler. Tivibu’nun TV rehberinden yedi günlük ders kayıtlarına anında erişim kolaylığının yanı sıra, Tekrar İzle servisinden beş gün süreyle veya Seç İzle/EBA TV klasörlerinden de dönem boyunca ana derslere ulaşılabilecek” dedi.

realme Fan Festivali’nin indirimli ürünleri 28 Ağustos’ta satışa sunulacak! realme yüzde 50 indirim yapacak!

İlkokul, ortaokul, lise dersleri Tivibu’da

Uzaktan eğitim döneminde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak güncel müfredatı takip eden ve ders anlatım videoları yayınlayan EBA TV’nin üç kanalı Tivibu’da yer alıyor. EBA TV’nin ilkokul, ortaokul ve lise kanalları Tivibu’nun hayatı kolaylaştıran özellikleriyle destekleniyor, eğitim hayatına pratik, öğretici ve pekiştirici katkılar sunuluyor. Yayınlanan derslerin kayıtları dönem boyunca arşivlerde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Türk Dili ve Edebiyatı, İngilizce gibi ders isimlerinin altında sıralanacak.

EBA TV Tivibu’da hangi kanallarda yayınlanıyor?

401. kanal TRT EBATV İLKOKUL HD
402. kanal TRT EBATV ORTAOKUL HD
403. kanal TRT EBATV LİSE HD

EBA TV Tivibu’nun hangi uydu kanallarında izlenebiliyor?

401. kanal TRT EBATV İLKOKUL HD
402. kanal TRT EBATV ORTAOKUL HD
403. kanal TRT EBATV LİSE HD
411. kanal TRT EBATV İLKOKUL SD
412. kanal TRT EBATV ORTAOKUL SD
413. kanal TRT EBATV LİSE SD

Tivibu EBA TV durdur izle, EBA TV geri al izle Tivibu,