Dyson V15 Detect ve V12 Detect Slim Türkiye’de satışa sunuldu!

Dyson V15 Detect fiyatı.
Dyson V15 Detect fiyatı.

Dyson, evinizdeki gizli tozu ortaya çıkarmak için lazer teknolojisine sahip ilk süpürgesini Türkiye’de kullanıcılarla buluşturuyor. Dyson V15 Detect fiyatı.

Instagram Hesabımız

Dyson’ın Türkiye’de satışa sunduğu ve lazer teknolojisine sahip yeni nesil kablosuz süpürgeleri, Dyson V15 Detect ve V12 Detect Slim’le evlerde derinlemesine temizlik yapmak artık çok daha kolay. 10 mikron kadar küçük gizli tozu görünür kılmak üzere tasarlanan ve emilen tozların bilimsel kanıtını sağlamak için akustik bir piezo sensörle donatılmış bu yepyeni Dyson teknolojileri, evlerde derinlemesine temizliğin anlamını yeniden tanımlıyor.
Dünyanın dört bir yanındaki 370 Dyson mühendisinden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen en yeni kablosuz süpürgeler, en güçlü derinlemesine temizlik için 240 watt’a kadar emiş ve 5 aşamalı filtreleme üreten bir Dyson Hyperdymium motor kullanarak 0,3 mikrona kadar toz parçacıklarının yüzde 99,99’unu yakalıyor. Her evin farklı temizlik ihtiyaçlarını karşılayan yeni Dyson kablosuz süpürge serisinin bir parçası olan bu makineler, insanların yüzde 60’ının her zamankinden daha fazla temizlik yaptığı bir zamanda daha hijyenik evler oluşturmaya yardımcı oluyor.

Türkiye’de internet kullananların oranı yüzde 79’dan 82’ye çıktı!

Laser Detect teknolojisi ile toz tespiti
Evinizin derinlemesine temizlendiğinden emin olmanız için Laser detect teknolojisini tasarlayan Dyson, bu sayede temizleyici başlığa entegre edilmiş tam açılı bir lazerle normalde sert zeminlerde göremediğiniz parçacıkları ortaya çıkarıyor.
Fikir, bir Dyson mühendisinin evinde, havadaki parçacıkların güneşte parladığını fark etmesiyle ortaya çıktı. Bu fikri alıp evimizde göremediğimiz ince toza nasıl uygulayabileceklerini araştırmaya başlayan ekip, bunun nasıl başarılabileceğini test etmek için laboratuvarda lazer ışıklarıyla deney yaptı ve yeni bir çözüm doğdu.
Dyson mühendisleri, en iyi kontrastı sağlama yeteneği nedeniyle seçilen yeşil bir lazer diyotu Slim Fluffy temizleyici başlığına entegre ederek, onu yerden 7,3 mm yükseklikte, tam olarak 1,5 derecelik bir açıyla konumlandırdı. Bu da çıplak gözle görülemeyen zemin yüzeyindeki gizli tozun görülüp açığa çıkarılabileceği anlamına geliyor.

Dyson Detect V15 ve Dyson V12 Detect Slim, 15 Eylül 2021 tarihinden itibaren Dyson.com.tr, İstanbul İstinyePark ve Akasya AVM’de yer alan Dyson Demo Store’lar ve seçili doğrudan satış noktalarında satışa sunuluyor.
Dyson Detect V15 Absolute kablosuz süpürge: 6.999 TL
Dyson V12 Detect Slim Absolute kablosuz süpürge: 5.999 TL

Dyson V15 Detect fiyatı.

Dyson V15 Detect fiyatı.