Dynabook Satellite Pro serisinin yeni üyeleri Satellite Pro C40-J ve Satellite C50-J duyuruldu!

Dynabook Satellite Pro yenilikleri.
Dynabook Satellite Pro yenilikleri.

Dynabook Satellite Pro serisinin yeni üyeleri Satellite Pro C40-J ve Satellite C50-J duyuruldu! Dynabook Satellite Pro yenilikleri.

Instagram Hesabımız

Dynabook, performans, üretkenlik ve çağdaş tasarımı en uygun fiyatlarla sunmak üzere tasarlanan Satellite Pro serisinin en yeni üyeleri olan Satellite Pro C40-J ve Satellite C50-J’yi duyurdu. Kapsamlı özellikleri ve uygun fiyatlarıyla profesyoneller ve öğrenciler için ideal bir seçenek olan ve 11. Nesil Intel® Core™ ve Celeron® işlemcilerle donatılan yeni C40-J ve C50-J serisi, Açık Altın ve Koyu Mavi renk seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunuldu.

KRAFTON’un Son Oyunu Thunder Tier One 7 Aralık 2021’de sürprizle geliyor!

32 GB’ye kadar DDR4 bellek ve 512 GB’ye kadar hızlı PCIe SSD depolama seçenekleriyle bir araya getirilen Intel® işlemcilerle donatılan cihaz üst düzey performans sunuyor.

En zorlu koşullar ve okul ortamı göz önünde tutularak tasarlanan cihazlar, şık ve sağlam bir kasaya sahip. 18,99 mm gibi ince tasarımı ile 14 inç ekrana sahip olan C40-J yalnızca 1,55 kg ağırlığında ve 9,5 saatten fazla kullanım imkanı sunuyor. 15 inç ekrana sahip olan C50-J ise 19,7 mm kalınlığı ile yalnızca 1,9 kg ağırlığında ve 8 saatten fazla kullanım olanağı tanıyor. Her iki cihaz da tam bir iş günü boyunca şarj etmeye gerek kalmaksızın rahatlıkla kullanılabiliyor.

Her iki cihazın parlama önleyici HD veya FHD ekranları büyük ekran deneyimi sunarken, büyük klavyeleri, C50-J’nin nümerik tuş takımı ve ClickPad özelliği ileri düzey kullanıcı iş akışları için tüm gün konfor sağlıyor.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett ile Don’t Look Up geliyor!

Günümüzde veri güvenliğinin birçok işletme ve eğitim kurumu açısından büyük bir endişe kaynağı haline gelmesi nedeniyle C40-J ve C50-J, fTPM 2.0 (Firmware Based Trusted Platform Module) özelliğiyle geliştirildi. Bu özellik sayesinde tüm bilgiler cihazda şifreleniyor ve verilerin değiştirilme riski azalıyor. C40-J ve C50-J, isteğe bağlı bir parmak izi tarayıcısı (SecurePad) aracılığıyla oturum açmanın yanı sıra yetkisiz erişimi engelleyen kullanıcı ve yönetici şifresi yetenekleri sayesinde giderek karmaşıklaşan siber suçlara karşı ilk savunma hattı görevi görüyor. Kensington kilit yuvası ise kullanıcılara cihazlarını bıraktıkları yerde kalacağına dair gönül rahatlığı sağlıyor.

Skoda Octavia fiyat listesi 16 Kasım 2021’de nasıl? Octavia kaç para?

GoToTechno Kasım 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 34. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 34. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Kasım 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Dynabook Satellite Pro yenilikleri.