Parlamayı önleyen ekranı ve güçlü ses sistemiyle Casper Excalibur G670 alışılmışı değiştirmeye geliyor

En üst segment dizüstü ve masaüstü bilgisayar tasarımlarıyla oyun severleri yenilmez yapan Excalibur, yeni dizüstü modeli Excalibur G670’i piyasaya sundu. Dizüstü bilgisayar Casper Excalibur G670 gototechno

Bu hedefe yönelik ilk adım olan ve oyun severleri yenilmez yapan Excalibur G670, 8. nesil Intel® Core™ i7 8750H altı çekirdekli işlemcisi ile mükemmel bir oyun deneyimi vadediyor. 7. nesil 7700HQ işlemcilerin aksine 12 tane iş parçacıklı yapısı ile 4.10 GHz’lik maksimum hıza ulaşabiliyor. Böylece bir önceki nesle göre %30 daha dinamik ve yüksek performans sunabiliyor.

Excalibur G670, Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5 grafik kartı ile her oyunda kusursuz ve kesintisiz performansı alabilirsiniz. Özenle tasarlanan ana kartı ve termal yapısı sayesinde ise özellikle işlemci ve ekran kartının maksimum seviyede soğumasını sağlıyor. Bu özelliği ile saatlerce kesintisiz oyun keyfi yaşatırken, en yüksek seviye kullanımda bile sessiz olabiliyor.

RGB Klavye ile Oyunun Sınırları Genişliyor
G670, RGB aydınlatma ve binlerce farklı rengiyle oyun severlerin klavyelerini diledikleri renklerle özelleştirebilmesine imkân tanıyor. Renklerin tonlarını değiştirmeye ve aynı anda farklı renkleri uygulamaya olanak sağlayan RGB klavye artık sizin vazgeçilmeziniz olacak.

Oyun Severler Tek Bir Kareyi Bile Kaçırmayacak
15,6” boyutundaki Excalibur G670 Full HD çözünürlüklü Anti Glare (Parlamaz) ekranı, mat yapısı sayesinde ekrana düşen bütün ışıkları emerek yansımaları engeller. Günün her saatinde aynı kalitede ve netlikte görüntü vererek 1 saniyeliğine bile oyundan düşmenizi engeller. Bununla birlikte, IPS özelliği ile hangi açıdan bakarsanız bakın 178 dereceye kadar aynı netliği yakalayabilirsiniz. Böylece yanınızdaki arkadaşlarınız da kendileri oynar gibi sizi izleyebilecek.

Yere Düşen İğne Sesini Duymak Mümkün
Oyuna tam hakimiyet kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sahip olduğu Dolby® Digital Ses Sistemi sayesinde; ayak adımlarını bile duymak mümkün. Alt kısmında bulunan ekstra subwoofer hoparlörü ile kaliteyi koruyarak sesi 78 dB’den 90 dB’ye çıkartabiliyor. En küçük aksiyonların seslerini bile anında duyabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar Casper Excalibur G670 gototechno