TEB Cetelem daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla web sitesini yeniledi.

Otomotiv ve finans sektöründe dijital trendlerin öncüsü TEB Cetelem, yenilenen web sitesi, Online Taşıt Kredisi başvurusu özelliği ve mesafeli kredi sözleşmesi projesiyle müşterilerine; tüketici finansman sektöründe ilk olan chatbot uygulamasıyla da iş ortaklarına teknolojik çözümler sunuyor. Dijital transformasyon programı kapsamında TEB Cetelem

Dijital transformasyon programı kapsamında TEB Cetelem, müşterilerine ve iş ortaklarına daha da kaliteli bir deneyim yaşatmak amacıyla web sitesini yeniledi. Kullanıcı dostu tasarımıyla yenilenen TEB Cetelem’in web sitesi (www.tebcetelem.com.tr), mobil cihazlarla uyumlu (responsive design) bir yapıya sahip. Bu sayede, farklı kriterlere göre hesaplama yapılması ve aylık kredi taksit tutarı bilgisine ulaşılması mümkün. Ayrıca web sitesinde, TEB Cetelem’in iş ortakları arasında yer alan Türkiye’nin seçkin otomobil markalarına ait kampanyaların bilgisi de yer alıyor.

Becoulet: “TEB Cetelem paydaşlarına hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor”
Hem müşterilerine hem de birlikte çalıştığı yetkili satıcılara yönelik hayata geçirdiği dijital geliştirme ve yeniliklerle TEB Cetelem’in bir tüketici finansman şirketinin çok ötesinde olduğunun altını çizen TEB Cetelem Genel Müdürü Stephane Becoulet şunları söyledi: “Üreticiler, distribütörler, bayiler ve sürücüler de dahil olmak üzere sektörün tüm oyuncuları için ‘iş ortağı’ konumundayız”.

1995’te kurulan ve tüketici finansmanı sektöründe faaliyet gösteren TEB Cetelem’in 2007’den bu yana TEB-BNP Paribas iştiraki olarak çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Becoulet, “Taşıt kredisi alanında uzmanlaşan TEB Cetelem, Türkiye’nin seçkin otomobil markaları ile kurduğu iş ortaklıklarıyla müşterilerine sıfır ve ikinci el otomobiller, motosikletler için taşıt kredisi sunuyor, ‘satış noktasından hizmet’ iş modeliyle müşterilerine araçlarını satın aldıkları noktada kredi kullanma imkânı sağlıyor. Yaptığımız teknolojik yatırımlarla iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmayı, teknolojik çözümlerimizle dijital trendlerin öncüsü olmayı sürdürüyoruz” dedi.

Online Taşıt Kredisi’ne sadece iki adımda başvuru
Yenilenen ‘Online Taşıt Kredisi’ başvuru sayfası ile sadece iki adımda hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusu yapılabiliyor. Yetkili satıcıyı seçip iletişim bilgilerini de kaydeden kullanıcılar başvurularını iki adımda hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamış oluyor.

Dijital transformasyon programı kapsamında TEB Cetelem