Digiturk, “Digiturk İnternet” isimli yeni yüksek hızlı internet hizmetini başlattığını duyurdu!

Digiturk İnternet fiyatları.
Digiturk İnternet fiyatları.

Digiturk, “Digiturk İnternet” isimli yeni yüksek hızlı internet hizmetini başlattığını duyurdu! Digiturk İnternet fiyatları.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin önde gelen spor & eğlence platformu Digiturk, “Digiturk İnternet” isimli yeni yüksek hızlı internet hizmetini başlattığını duyurdu. İnternet dünyasına yeni bir soluk katarak güvenilir internet hizmetini yüksek hızla ve uygun maliyetle sunacak olan Digiturk İnternet’in ADSL ve VDSL hizmetleri; eğlence, canlı spor yayınları, oyun ve evden çalışma gibi sürekli ve yüksek hızda internet bağlantısı gerektiren aktiviteleri hayatının bir parçası haline getirmiş kullanıcılar için uygun bir tercih olacak.

Digiturk İnternet hizmeti, mevcut ve yeni Digiturk TV müşterilerine indirimli olarak sunulmaya başlanacak. Digiturk’ten hem televizyon hem de internet hizmeti alan üyelere özel fırsatlar sunulacak. Diğer internet servis sağlayıcılarından Digiturk’e katılan yeni üyeler de ek indirim fırsatından faydalanma imkanına sahip olacak.

Dynabook Satellite Pro serisinin yeni üyeleri Satellite Pro C40-J ve Satellite C50-J duyuruldu!

Digiturk üyeleri halihazırda; Spor Toto Süper Lig, THY EuroLeague, Ligue 1, Bundesliga, Carabao Cup ve WTA tenis turnuvaları gibi kaliteli spor içeriklerinin tadını çıkarırken, eğlence tarafında da yeni beIN Originals yapımı yerli dizi Fandom başta olmak üzere, Succession, Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bir Talk Show, Sıradışı, Yüksek İrtifa ve Aile Şirketi gibi birçok özel dizi, film, belgesel ve tematik programı izleyebiliyor.

Digiturk İnternet ile birlikte, ayda ortalama 5.4 milyon beIN CONNECT kullanıcısı 17.000’den fazla eğlence ve spor içeriğini izleyebilecek. beIN CONNECT’in içerik portföyünde, 1000’den fazla yerli&yabancı film, 2500’den fazla bölümüyle 95’i aşkın dizi ve 3000’den fazla belgesel bulunuyor.

KRAFTON’un Son Oyunu Thunder Tier One 7 Aralık 2021’de sürprizle geliyor!

Digiturk ve beIN MEDIA GROUP CEO’su Yousef Al-Obaidly, konuya ilişkin değerlendirmesinde şöyle dedi: “Şirketimiz için dönüm noktası olan bu anı duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Digiturk İnternet, tüketicilere olağanüstü ve benzersiz içerikler sunmayı amaçlayarak oluşturduğumuz bir hizmet olduğu için son derece önemli ve heyecan verici bir adım. Kısacası, Türkiye’de “evin merkezi” ve mükemmelliğin standartlarının belirleyicisi olmak istiyoruz. Tek bir üyelikle tüm dünyayı piyasadaki en iyi internet üzerinden değerli abonelerimize açacağız, her haneye ve her tüketiciye her gün en iyi canlı spor ve eğlence içerikleriyle ilham vermeye devam edeceğiz. Premium TV ve premium internet keyfini birleştiriyoruz. Türkiye’de bu eksiksiz premium hizmet paketini Digiturk’ün sunduğu şekilde kimse sağlayamıyor.”

Digiturk İnternet’in ADSL ve VDSL servisleri, Türk Telekom altyapısını kullanacak. Digiturk ayrıca fiber internet paketlerini de kısa süre içerisinde müşterilerine sunmayı hedefliyor.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett ile Don’t Look Up geliyor!

ADSL/FİBERİNTERNET PAKETİ (HIZ/KOTA/AKK*)İNTERNET FİYATIDIGITURK PAKETİDIGITURK FİYATITOPLAM
FİBER10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB)39 TLSÜPER PAKET20,99 TL59,99 TL
ADSL8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB)39 TLSÜPER PAKET20,99 TL59,99 TL
ADSL16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB*)42 TLSÜPER PAKET20,99 TL62,99 TL
FİBER25 Mbps Limitsiz FİBER (75 GB*)47 TLSÜPER PAKET20,99 TL67,99 TL

GoToTechno Kasım 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 34. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 34. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Kasım 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Digiturk İnternet fiyatları.