Digital sosyal kulüp Viell seçkin üyeleri ve yeni özellikleriyle büyümeye devam ediyor

21-55 yaş aralığında yeni nesil iş insanları, expatlar, profesyoneller, sanatçılar, girişimciler ve tasarımcılar gibi seçkin üyeleri içinde barındıran digital sosyal kulüp Viell, uygulamaya koyduğu yeni özellikleriyle kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmaya ve büyümeye devam ediyor. Digital sosyal kulüp Viell mobil telefonlarda gototechno

Kullanıcılarını dünyayla buluşturuyor
Türkiye’nin en büyük holding ve şirketlerinin yönetim kurulu üyeleri ve aile bireylerinden oluşan binlerce üyesiyle büyümeye devam eden Viell, eklenen yeni özellikleriyle üyelerine ayrıcalıklı imkanlar sunmaya devam ediyor.

Üyelerinin, kendi iş ve ilgi alanlarına uygun üyelerle ve şirketlerle tanışıp iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlayan platform, artık yurtdışına yapılacak seyahatleri kayıt ederek, gidilecek ülkedeki diğer Viell üyeleriyle etkileşime geçmeye de olanak sağlıyor.

Üyeler, dilediklerinde platform üzerinden kendi anketlerini oluşturup diğer üyelerden anketlerine yanıt da alabiliyor.

Viell: “Bir yaşam biçimi”
Viell’in üyelerine sunduğu ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değil. Örneğin Viell üyesi olarak, platformun önerdiği marka ve mekanlardan indirim almak da mümkün.

Kazandıkları puanları, debit özellikteki üyelik kartıyla seçkin markalarda harcayabiliyor.

Uygulama içerisinde şirket profili oluşturabilen markalar, içerik paylaşarak potansiyel müşterilerine ulaşabiliyor ve içerik performanslarını da takip edebiliyor.

Digital sosyal kulüp Viell mobil telefonlarda gototechno