DenizBank’ın IT şirketi Intertech ile Commvault HyperScale™ anlaşması devam edecekç

DenizBank’ın BT şirketi Intertech ve Commvault, Commvault Complete, Activate ve HyperScale teknolojileriyle uzun süreli ilişkisine yeni bir soluk getiriyor. DenizBank IT şirketi Intertech ile Commvault HyperScale™

Intertech ayrıca Türkiye’de ve yurtdışında diğer büyük bankacılık ve finans kuruluşlarına veri koruması alanında yönetilen hizmetleri sunuyor.

Commvault ile 2005 yılında çalışmaya başlayan DenizBank’ın geçen 14 yılda mobil servisler ve yönetilen yedekleme hizmetleri sunmanın yanı sıra artan müşteri işlem hacimleri, yıllık yüzde 40’a varan veri artışı getirdi. Sonuç olarak, banka şubelerinde ve online ortamda bir günde gerçekleştirilen yaklaşık 1,3 milyon işlem Commvault tarafından korunmaktadır.

DenizBank CEO Danışmanı Orhan Göksal projeyle ilgili olarak: “DenizBank, hizmetlerini müşterilerimizin sürekli değişen gereksinimlerine mükemmel yanıt verecek şekilde modernize ederken, seçilen sanallaştırma altyapısı ve işimize özgü ihtiyaçları esnek bir biçimde karşılayabilecek kiralama modeli lisanslama yapısını seçmenin avantajlarını kullanmaktadır ” açıklamasını yaptı.

Intertech CEO’su Ömer Uyar ise şunları söyledi: “Commvault Complete™ Yedekleme ve Kurtarma uygulamasına geçerken gördüğümüz yönetim kolaylığı, maliyet tasarrufu ve destek avantajlarının yanı sıra Commvault HyperScale uygulamasının tüm teknik ortamlarımızda uygulamaya alınmasının faydaları güçlü sonuçlar yarattı.”

DenizBank IT şirketi Intertech ile Commvault HyperScale™