Delphi Technologies araç servislerinin işlerini kolaylaştıran arıza teşhis çözümlerine bir yenisini daha ekledi!

Delphi Technologies BlueTech VCI.
Delphi Technologies BlueTech VCI.

Delphi Technologies araç servislerinin işlerini kolaylaştıran arıza teşhis çözümlerine bir yenisini daha ekledi! Delphi Technologies BlueTech VCI.

Instagram Hesabımız

BorgWarner çatısı altında otomotiv satış sonrası hizmetler alanında global çözümler sağlayan Delphi Technologies, servislerin işlerini kolaylaştıran arıza teşhis çözümlerine bir yenisini daha ekledi.

Özel servislerin daha sorunsuz ve verimli bir arıza teşhis deneyimi için geliştirilen BlueTech VCI, sıfırdan tasarlanmış özgün yapısı ve geliştirilmiş yazılımıyla bünyesinde birçok akıllı özelliği barındırıyor. Üretkenliğin en üst seviyeye çıkarılması için daha hızlı tarama süresi, genişletilmiş araç kapsamı, entegre eğitim desteği ve birçok ek işleve sahip BlueTech VCI, değişen satış sonrası dünyasının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Önceki sürüme göre 5 kat daha güçlü işlemciye sahip olan BlueTech VCI; kolay kullanım özellikleriyle avantaj sağlıyor.

Atölyelerin ilk seferde doğru teşhis ve onarım yapmasına yardımcı olan arıza teşhis ünitesi, 3 CAN kanalıyla iyileştirilmiş modern arıza teşhisi için gereken özelliklere sahip olmasıyla fark yaratıyor. BlueTech VCI bu kapsamda, CAN FD, telematik ve ADAS gibi kalıcı olmaya aday en yeni araç fonksiyonları için DOIP gibi yeni entegrasyonları hayata geçiriyor. BlueTech VCI aynı zamanda WiFi ve iletişim şifrelemesi ile erişilebilirlik, güvenlik ağ geçidi ile de yüksek güvenlik sunuyor. Yeni ünite, servislerin hibrit ve elektrikli araçlara hizmet vermesini de destekleyerek, markanın sürdürülebilirlik çalışmalarının da bir örneğini teşkil ediyor.

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü: “Bitcoin ETF Onayı Beklentileri İle 65.000 dolara Yöneldi.”

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Delphi Technologies BlueTech VCI.