Deloitte Türkiye tarafından belirlenen en hızlı büyüyen teknolojiler arasına Bircom 8.kez katıldı

Bircom, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nda yer aldı. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Deloitte Türkiye Bircom

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nın sonuçları açıklandı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yarıştığı programda Bircom 8. kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında girmeyi başardı.

Bircom CEO’su Can İlkhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “2007-2012 yılları arasında üst üste 5 kez yer aldığımız Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 8.kez yer almanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sürdürülebilir başarı ve kalıcı değer anlayışımızı yenilikçi vizyonumuzla birleştirerek hareket ederken, ülkemizin tüm teknoloji ekosistemiyle bir bütün olarak yarınlara koşmasına destek vermeyi amaçlıyoruz” dedi.
Programa katılmak isteyen şirketlerin faaliyet gelirlerinin son 4 yıl içinde ilk yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1 Milyon Euro olması ve merkezlerinin Türkiye’de bulunması gerekiyor.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Deloitte Türkiye Bircom