Oyun bilgisayarlarında değişilmez markalardan Dell ve Alienware kendini yenilemeye devam ediyor

Alienware, ilk gerçek masaüstü alternatifi olan yeni Alienware Area-51m’de ilk kez kullanılacak olan yeni ve cesur “Legend” tasarımını tanıtıyor. Dell ve Alienware oyun dizüstü bilgisayarları gototechno

Alienware, G Serisi ve XPS’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Frank Azor şunları söylüyor:
“Legend tasarımı oyun topluluğumuzdan gelen çağrılara daha fazla ve daha iyi yanıt veriyor ve yeni G Serisi dizüstü bilgisayarlar, bilgisayar oyunlarını, takdir edebilecekleri bir maliyetle yüksek performanslı oyun deneyimi arayışında olanlar için daha erişilebilir hale getiriyor.”

Alienware Area-51m, sunduğu birden fazla “ilk” ile dünyanın en güçlü dizüstü oyun bilgisayarı
Dünyanın en güçlü dizüstü oyun bilgisayarı Alienware Area-51m, yeni Legend marka kimliğini yansıtan ilk ürün olarak öne çıkıyor.

Yeniden tasarlanan Area-51m, şimdiye kadar tasarlanmış en güçlü, yükseltilebilir dizüstü oyun bilgisayarıdır. 9. Nesil 8 çekirdekli masaüstü işlemciler, 64 GB2 bellek, 2,5 Gbps ethernet teknolojisi, yükseltilebilir grafik kartları ve masaüstü işlemciler sunan ilk ve tek dizüstü bilgisayardır ve 144 Hz yenileme hızı ile dar çerçeveli ekrana sahip 17 inç bir Alienware dizüstü bilgisayarıdır. Area-51m gelişmiş termal ve soğutma teknolojisine sahiptir ve önceki modelden %50 daha fazla performans sağlar ve %32 daha kompakt boyutlara sahiptir.

Dell G Serisi dizüstü oyun bilgisayarlarını yeniledi
Ekonomik ama güçlü bir oyun sistemi arayan ya da ilk oyun sistemlerini satın alanlar; yeni G Serisinden başka bir yere bakmanıza gerek yok. G5 15 ve G7 17 zarif bir kasada, üst düzey özelliklerle daha yüksek performans sunmak için yeniden tasarlandı.

Alienware Command Center ve Arena Uygulaması topluluğun ihtiyaçlarına yanıt veriyor
Alienware inovasyona ve bunu takdir edenlere karşı kesin bir bağlılık ile diğerlerinden ayrılır.

Alienware için bir ilk olan Alienware Command Center, artık GPU hız aşırtması (ve hız düşürmesi) olanağı sunuyor ve böylece değişikliklerin sistem seviyesinde gerçekleşmesini ve CPU ve RAM hız aşırtmasıyla birlikte olduğu kadar, termallerle de çalışmasını sağlıyor. Bu kullanıcı arayüzü geliştirmeleri, Alienware Command Center’i kullanımı kolay bir hale getiriyor.

Dell ve Alienware oyun dizüstü bilgisayarları gototechno