Dell EMC PowerMax, müşterilerin en zorlu BT ihtiyaçlarını karşılamaya geliyor

Sektörde bir ilk olan yeni depolama çözümü, olağanüstü performans ve çoklu bulut esnekliğini sunan Dell EMC PowerMax, depolama liderliğini müşterilerinin bulut, otomasyon ve yeni nesil iş yükü optimizasyonu alanlarındaki en zorlu BT ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ileriye taşıyor. Dell Technologies yeni Dell EMC PowerMax gototechno

Dell Technologies, Dell EMC PowerMax’te önemli güncellemeler yaptığını, günümüzün ve yarının en kritik uygulamalarına yönelik olarak sınıfının en iyisi performansı temin etmek için yeni nesil teknolojileri uygulamaya koyduğunu açıkladı.

Dell EMC PowerMax, 2018 yılında lanse edildikten buyana üst düzey bankalar, bulut hizmeti sağlayıcıları ve sağlık şirketleri dahil tüm sektörlerdeki gelişmiş depolama teknolojilerini kullanan müşterilerine düşük gecikmenin önemli olduğu ve en yüksek esnekliğin temel gereksinim olduğu en zorlu uygulamalarını desteklemekte yardımcı oldu. IDC’ye göre Dell EMC, en yakın rakibinin yaklaşık üç katı olan yüzde 43,9 pay ile gelişmiş depolama çözümleri pazarının tartışmasız lideri.

Sektörde Bir İlk: Dell EMC PowerMax, Kalıcı Bellek Olarak Çift Bağlantı Noktalı SCM SSD’ler
Dell EMC PowerMax, çift bağlantı noktalı Intel® Optane™ SSD’lere ve kalıcı bellek olarak Depolama Sınıfı Belleğe (SCM) sahip piyasadaki ilk ürün. Dell ile Intel arasındaki ortak geliştirme çalışmalarının bir sonucu olan çift bağlantı noktalı Intel® Optane™ SSD’ler, iki şirket arasındaki onlarca yıldır süregelen ortaklığın en son meyvesi.

Dell Technologies ayrıca NVMe-oF’in artık tüm PowerMax çeşitlerinde sunulduğunu ve böylece günümüzün modern işletmelerinde ihtiyaç duyulan performansın sağlanması ve gecikmelerin azaltılması için gerçek uçtan uca NVMe’nin mümkün hale getirildiğini bildirdi. PowerMax’te uçtan uca NVMe; yeni nitelikli PowerMax 32 Gb FC I/O modülleri, 32 Gb Connectrix anahtarlar, yönelticiler ve Dell EMC PowerPath çok yol oluşturma yazılımına sahip 32Gb NVMe ana makine adaptörleri sayesinde mümkün kılındı. Esnekliği ve geçiş özellikleriyle tanınan Dell EMC PowerPath, tam NVMe-oF desteğine sahip ilk kurumsal sınıf SAN birden fazla yol oluşturma yazılımıdır.

Dell Technologies yeni Dell EMC PowerMax gototechno