Dell Technologies önemli projelere imza atan iş ortaklarını ödüllendirdi

Dell Technologies 19 Nisan Cuma günü İstanbul’da düzenlediği özel etkinlikte Türkiye’deki iş ortaklarıyla bir araya geldi. Türkiye’deki kurumsal teknoloji pazarlarının birçoğunda lider olan Dell Technologies, düzenlediği etkinlikte sade, öngörülebilir ve kârlı yaklaşımıyla iş ortakları için büyüme ve kârlılık sağlayacak olan geleceğin kanalını oluşturduğunu ortaya koydu. Dell Technologies Türkiye Modern BT sektörü gototechno

İş ortaklarından aldığı ilhamla 2020 ve sonrasını şekillendiren Dell Technologies Türkiye, dünyaya örnek olacak kanal yapısının temellerini atıyor. Dell Technologies iş ortaklarının, 2019 mali yılının 4. çeyreğine kadar olan 12 aylık dönem içinde sipariş hacmi 49 milyar dolara ulaşırken büyümeyi sürdürmeye ve artırmaya yönelik yatırımlar devam ediyor.

Modern BT sektörünün önemli ve heyecan verici değişikliklerin yaşandığı bir dönemden geçtiğine değinen Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, etkinlikte yaptığı konuşmada “Yapay zekâ (AI), makine öğrenimi (ML) ve artırılmış ya da sanal gerçeklik (AR/VR) gibi gelişmiş yeni teknolojilerin ticari, kurumsal ve özel sektörlerde ön plana çıkmasıyla; üreticiler, dağıtıcılar ve bayiler işlerini büyütme konusunda önemli fırsatlar olduğunu, hizmet sağlayıcılara ve son kullanıcılara en gelişmiş özellikleri sunabileceklerini fark ediyorlar” dedi.

Kanal yapısı 2020 ve sonrası için örnek olacak
Veri depolama, sunucu ve iş istasyonları gibi en önemli pazarlarda yılı lider olarak kapattıklarını vurgulayan Dell Technologies Türkiye Ülke Kanal Müdürü Erkut Göktan, “Basit, Öngörülebilir ve Kârlı olarak belirlediğimiz üç temel prensibimize uygun olarak, iş ortaklarımızın işlerini büyütmelerini ve pazarda rakiplerinin önünde kalmalarını sağlayacak birinci sınıf bir program sunmak için çalışıyoruz. Geleceğin kanal yapısını oluşturmak için iş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimleri dikkate aldık. İş ortaklarımızın çok daha kolay adapte olduğu, rekabette fark yaratabileceği noktaları öne çıkarabildiği bir yapı kuruyoruz” dedi.

Dell Technologies Türkiye Modern BT sektörü gototechno