CES 2019’un yeni gözdelerinden biride Dell bilgisayarları olacak şüphesiz!

InfinityEdge ekranın üst tarafına monte edilen yenilikçi HD web kamerası ve buz rengi ile mükemmelleştirilen yeni XPS 13 tanıtıldı. Dell bilgisayar ve yazılımları CES 2019 gototechno

Tamamen yeni Latitude 7400 2’si 1 arada, bilgisayar deneyiminde dönüşüm yaratıyor
CES 2019 İnovasyon Ödüllü Latitude 7400 bilgisayar, dünyanın en küçük 14 inç 2’si 1 arada bilgisayarı2 olmasıyla göz dolduruyor. Değişken tork özelliğine sahip menteşesi, kolayca açılabileceği anlamına geliyor ve göz alıcı yeni Titan Grisi işlenmiş alüminyum kaplama ile sunuluyor. Ayrıca, Dell’in geri kazanılan okyanus plastikleriyle üretilmiş ambalajlarını kullanan ilk Latitude olma özelliğine de sahip.

İlk test sonuçlarına göre Latitude, sınıfındaki en uzun pil ömrünü sunuyor. Tek bir şarjla 24 saat çalışma3 vadediyor ve Dell’in ExpressCharge teknolojisi, sadece bir saat içinde şarjı yüzde 80 seviyesine getiriyor4.

Yeni XPS 13 yeni renk seçenekleriyle geliyor
Dell, 13 inç ekrana sahip, ince ve hafif XPS 13 modelini daha iyi video deneyimi için üst çerçeveye monte edilen yenilikçi web kamerası ve yeni “Buz” rengi seçeneğiyle mükemmelleştirdi. Bir diğer CES 2019 Inovasyon Ödülü Sahibi ve Dell’in bugüne kadar en çok ödül kazanan ürünü olan XPS 13, profesyonellerin ve benzer şekilde tüketiciler tarafından merakla takip ediliyor. Sadece 2,25 mm’lik genişliğiyle, Dell’in bugüne kadarki en küçük HD web kamerası, XPS’nin trendleri belirleyen InfinityEdge ekranının üstünlüğünü sürdürüyor ve kameranın üst tarafa alınması daha iyi bir video deneyimi sağlıyor. Bununla birlikte XPS 13, Dell portföyünde Dolby Vision ® teknolojisini destekleyen ilk dizüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor.

Dolby Vision ultra canlı görüntü kalitesiyle, eğlenceye hayat veren inanılmaz parlaklık, kontrast ve renk özellikleriyle eğlence deneyimini baştan aşağı değiştiriyor.

Menteşesinde tam boyutlu kalem yuvası bulunan Inspiron 7000 2’si 1 arada
Dell’in ilk kez dar çerçeveli 15 inç’lik 2’si 1 arada bilgisayara sayısal tuş takımı ekleyebilmesini sağlıyor.

CinemaColor, CinemaSound ve CinemaStream’deki güncellemelerle Dell Cinema vites yükseltiyor
Bu yeni bilgisayarların sunduğu tek şey, hareket halinde verimlilik değil. Bilgisayarda sürükleyici bir sinema deneyimi sunan Dell Cinema yeni özellikler ve güncellemelerle gelişmeye devam ediyor.

Dolby Vision™ ile geliştirilen CinemaColor 2.0 ile daha zengin ve daha derin renklerin keyfini çıkarın. CinemaSound 2.0 ile ses düzeyi, bas ve diyalog da geliştirilmiştir.

Dell Mobile Connect ile daha iyi bilgisayar ve akıllı telefon entegrasyonu
CES 2018’de kullanıma sunulduğundan beri, Dell Mobile Connect 30 milyondan fazla telefon görüşmesi yapılmasını ve kısa mesaj gönderilmesini sağladı ve kullanıcılara dikkatlerini bilgisayarları ile akıllı telefonları arasında bölmek zorunda kalmamaları için yardımcı oldu. Dell şimdi Android kullanıcılarının, internet bağlantısı olmasa bile, telefonlarındaki fotoğrafları ve diğer dosyaları sürükleyip bilgisayarlarına bırakmalarını (ya da tam tersi) sağlayan kablosuz dosya aktarımı işleviyle sunduğu becerileri daha da güçlendirdi.

Android kullanıcıları, telefonlarının 3 boyutlu modelini VR deneyimi içinden dokunmatik şekilde kullanarak tüm mobil uygulamalarına dahi erişebilirler.

Dell ürünleri ve sürdürülebilirlik girişimleri 2019’u yeni ödüllerle karşıladı
Dell bu hafta Alienware, Dell Precision, XPS, Latitude, Oyun ve Ekran portföylerinde almaya hak kazandığı tam dokuz CES 2019 İnovasyon Ödülü’nü kutluyor. Bunlara ek olarak, şirket geri dönüşüm ve geri dönüştürülmüş altın girişimleri için iki ABD Çevre Koruma Ajansı (EPA) ödülü aldı. Dell 2020 için belirlediği yaklaşık 1 milyon ton kullanılmış elektronik parçayı geri kazanma hedefine ulaştı.

Dell bilgisayar ve yazılımları CES 2019 gototechno