Yeni Dacia Sandero Stepway Türkiye’de ne zaman satılacak? İşte resmi açıklama!

Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?
Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?

Yeni Dacia Sandero Stepway Türkiye’de ne zaman satılacak? Teknolojik yenilikleriyle adını artık daha yukarıya taşır! Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek, Dacia Sandero Stepway ne zaman satılacak, 2020 Dacia Sandero Stepway, Yeni Dacia Sandero Stepway yorumları, Dacia Sandero Stepway 2020.

Instagram Hesabımız

Yeni Sandero Stepway, logolu tavan rayları ve SUV tasarım kodu ile her zamankinden daha güçlü. Bu kodlara ön ızgaranın altındaki krom Stepway logosu eşlik ederken, ön ve arka tamponlarda gövde rengindeki metal koruma plakaları bulunuyor.

Dacia’nın yeni Y şeklindeki LED ışık imzası

Dacia’nın yeni Y şeklindeki LED ışık imzası, ona güçlü bir kimlik kazandırıyor. Yatay bir çizgi, hem öndeki hem de arkadaki iki ışığı birleştirerek LED çizgileriyle otomobili daha dikkat çekici hale getiriyor. Tüm donanım seviyelerinde standart özellik olarak sunulan LED farlar gece görüşünü de artırıyor. Tamamen yenilenen modelde kabinde yaşanan değişim her açıdan dikkat çekiyor. Daha ergonomik hale getirilen yeni gösterge panelinde kullanılan malzemeler kullanıcıya daha modern ve kaliteli bir ambiyans sunuyor. Yeni koltuk tasarımı sayesinde daha ergonomik hale getirilen sürüş pozisyonu, ayarlanabilir koltuk ve direksiyon özellikleri konforu artırıyor.

Dacia Sandero Stepway Medya Kontrol ve eCall Sistemi

Dacia ayrıca, kullanıcıya akıllı telefon aracılığıyla doğrudan radyo, navigasyon ve aramaları kontrol etme imkanı sağlayan yeni bir Medya Kontrol Sistemi sunuyor. Yeni Sandero Stepway güçlendirilmiş yapısı ile güvenlik seviyesini daha da yukarı taşırken, eCall gibi yeni sürüş destek sistemlerini standart olarak sunuyor. Tamamen yenilenen ikonik model daha verimli motor ve aerodinamik yapısı ile, yüksek sürüş keyfini, daha düşük yakıt tüketimiyle birleştiriyor. Benzinli motor ürün gamında yeni CVT otomatik şanzımanın yanı sıra sade, güvenilir ve ekonomik bir çözüm olan ECO-G benzinli/LPG çift yakıt sistemi de sunulmaya devam edecek. Fiyat-performans oranını daha da yukarıya taşıyan Yeni Sandero Stepway, Dacia’nın fiyat performans anlayışının kusursuz bir devamı niteliğinde.

Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?

Yeni Dacia Sandero Stepway teslimatları 2021’in ilk aylarında her yerde başlayacak. Türkiye’de de ilk tırlar geldi ve Dacia Türkiye tarafından 17 Şubat’ta satışa sunulacağı resmen açıklandı. 17 Şubat Çarşamba günü araçla ilgili tüm bilgiler açıklanacak.

Dacia Sandero Stepway teknik özellikleri nasıl?

Yeni Dacia Sandero Stepway modelinde üç motor seçeneği yer alıyor. TCe 90 adı verilen seçenek 90 HP güç ve 160 Nm tork üretirken manuel şanzımanla satılıyor. TCe 90 CVT otomatik şanzımanlı versiyon ise 90 HP güç 142 Nm tork üretiyor. ECO-G 100 isimli LPG’li versiyonsa en çok ilgi gören seçenek olacak. 100 HP güç ve 170 Nm tork üreten bu seçenek 6 ileri oranlı manuel şanzımanla satışa sunulacak.

Arama ve iletileriyle bezdiren firmaları şikayet etmek isteyen vatandaşın 16 Şubat’a kadar vakti var!