Yeni Dacia Sandero Stepway Türkiye’ye ne zaman gelecek? Teknolojik yenilikleri ve karizmasıyla iddialı olur!

Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?
Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?

Yeni Dacia Sandero Stepway Türkiye’de ne zaman satılacak? Teknolojik yenilikleriyle adını artık daha yukarıya taşır! Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek, Dacia Sandero Stepway ne zaman satılacak, 2020 Dacia Sandero Stepway, Yeni Dacia Sandero Stepway yorumları, Dacia Sandero Stepway 2020.

Instagram Hesabımız

Yeni Sandero Stepway, logolu tavan rayları ve SUV tasarım kodu ile her zamankinden daha güçlü. Bu kodlara ön ızgaranın altındaki krom Stepway logosu eşlik ederken, ön ve arka tamponlarda gövde rengindeki metal koruma plakaları bulunuyor.

Dacia’nın yeni Y şeklindeki LED ışık imzası

Dacia’nın yeni Y şeklindeki LED ışık imzası, ona güçlü bir kimlik kazandırıyor. Yatay bir çizgi, hem öndeki hem de arkadaki iki ışığı birleştirerek LED çizgileriyle otomobili daha dikkat çekici hale getiriyor. Tüm donanım seviyelerinde standart özellik olarak sunulan LED farlar gece görüşünü de artırıyor. Tamamen yenilenen modelde kabinde yaşanan değişim her açıdan dikkat çekiyor. Daha ergonomik hale getirilen yeni gösterge panelinde kullanılan malzemeler kullanıcıya daha modern ve kaliteli bir ambiyans sunuyor. Yeni koltuk tasarımı sayesinde daha ergonomik hale getirilen sürüş pozisyonu, ayarlanabilir koltuk ve direksiyon özellikleri konforu artırıyor.

Dacia Sandero Stepway Medya Kontrol ve eCall Sistemi

Dacia ayrıca, kullanıcıya akıllı telefon aracılığıyla doğrudan radyo, navigasyon ve aramaları kontrol etme imkanı sağlayan yeni bir Medya Kontrol Sistemi sunuyor. Yeni Sandero Stepway güçlendirilmiş yapısı ile güvenlik seviyesini daha da yukarı taşırken, eCall gibi yeni sürüş destek sistemlerini standart olarak sunuyor. Tamamen yenilenen ikonik model daha verimli motor ve aerodinamik yapısı ile, yüksek sürüş keyfini, daha düşük yakıt tüketimiyle birleştiriyor. Benzinli motor ürün gamında yeni CVT otomatik şanzımanın yanı sıra sade, güvenilir ve ekonomik bir çözüm olan ECO-G benzinli/LPG çift yakıt sistemi de sunulmaya devam edecek. Fiyat-performans oranını daha da yukarıya taşıyan Yeni Sandero Stepway, Dacia efsanesinin kusursuz bir devamı niteliğinde.

Instagram Reels en fazla paylaşılan 20 şarkının listesini paylaştı! Instagram Reels yenilikleri de duyuruldu!

Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?

2020 sonunda Avrupa’da sipariş alımları başlayacak olan Yeni Dacia Sandero Stepway teslimatları 2021’in ilk aylarında her yerde başlayacak.

Dacia Sandero Stepway ne zaman gelecek?