Chery 15 binlik satış hedefiyle yola çıktığı Türkiye’de yılın tamamlanmasına iki ay kala 31 bin adet sattı!

Chery 15 binlik satış hedefiyle yola çıktığı Türkiye’de yılın tamamlanmasına iki ay kala 31 bin adet sattı! Chery Türkiye Satış Rakamları 2023 Kasım

Hyundai Kasım Kampanyasını Açıkladı!

Chery, Türkiye pazarına geldiğinde yani Mart ayının sonunda 15 bin adetlik bir satış hedefleri olduğunu açıklamıştı. Bir aracı olmadan kendilerinin geldiği Türkiye pazarında kendilerinin bile beklemediği bir satış başarısı geldi.

Chery, Türkiye otomotiv pazarında OMODA 5, Chery Tiggo 7 Pro ve Chery Tiggo 8 Pro modellerini satışa sunuyor. Rakiplerine göre daha uygun fiyatları araçlar sunmaya başarmalarıyla fiyat/performans konusunda ön plana çıkan bir marka oldular. Bu alanda yakaladıkları başarı onların yılın tamamlanmasına iki ay kala satış hedeflerini ikiye katlayarak 31 bin adet satmalarını sağladı.

Chery’nin Türkiye pazarında henüz ilk yıllarında 40 bin adet satış rakamının üzerine rahat bir şekilde çıkacakları artık net bir şekilde görülüyor. Chery modellerinin satış rakamlarına baktığım zaman Tiggo 8 Pro 10.786 adet, OMODA 5 10.277 adet ve Tiggo 7 Pro 9.977 adet sattığı sonucu karşıma çıkıyor. Bu üç modelin toplam satış rakamıyla Chery 31.040 adetlik satış rakamına ulaşmış durumda.

Chery’nin yeni gelecek modelleriyle birlikte Türkiye otomotiv pazarında ayda 50 bin adetin üzerinde satan bir marka olması kimse için sürpriz olmayacak. Bu nedenle 2024 0 km araç satış tahminleri yapılırken bu tip konuları göz önüne almak gerekiyor. Gelecek yıl OMODA 5 EV, Tiggo 4 Pro, Arrizzo 8 vs gibi modelleri de getirmeyi planlıyor.

Mercedes yönetimi 5.655 TL indirim yaparsa fiyatı 536 bin TL ucuzlayacak! Bakalım gün içinde ne olacak?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery Türkiye Satış Rakamları 2023 Kasım

Chery Türkiye Satış Rakamları 2023 Kasım

Chery Türkiye Satış Rakamları 2023 Kasım