CES 2020 “En iyi İnovasyon” Ödülü için LG OLED TV’yi öngördü

Tüketici Teknolojileri Birliği (CTA™), LG OLED TV teknolojisini, 2020 CES® İnovasyon Ödülleri’nde “En İyi Inovasyon Ödülü”ne layık görerek, LG OLED TV’nin teknoloji ve tasarımdaki çığır açan yeniliklerini bir kez daha kabul etmiş oldu. Böylelikle, LG OLED TV’ler, ev aletleri ve LG’nin amiral gemisi akıllı telefonları CES 2020 İnovasyon Ödülleri’nde, 8 yıl boyunca ödüle layık görülmüş oldu. CES Inovasyon Ödülleri, inovasyonun global arenası olarak kabul edilen CES’te sergilenen inovatif ürünlerin resmi olarak tanınması anlamına geliyor. CES 2020 En iyi İnovasyon Ödülü LG OLED TV gototechno

LG Ev Eğlence Sistemleri: 2020 için özellikle dikkat çeken, sektörün CES 2020’de tanıtılacak ilk NEXTGEN TV’lerinden birinin – LG tarafından ortaklaşa geliştirilen yeni nesil ATSC 3.0 standardını içeren LG OLED TV – iki “Yenilik Ödülü”ne layık görülmesi. 8K ve 4K Ultra HD TV’ler, ses ve bilgisayar ürünleri ve diğerlerinin de dahil olduğu ödüllü LG eğlence ürünleriyle ilgili daha fazla ayrıntı Ocak ayında CES 2020’de duyurulacak.

LG Beyaz Eşya: CES 2020 İnovasyon Ödülleri, beyaz eşya pazarına yön verecek LG ürünlerine veriliyor. Sektörde ilk Craft Ice™ özelliğine sahip LG InstaView™ Kapı İçi Kapılı buzdolabının başını çektiği yeni LG beyaz eşyalar CES 2020 İnovasyon Ödülü’ne sahip olacak. Ödül alan diğer LG beyaz eşya ürünleri arasında, siyah aynalı ön yüzeyi ile dikkat çeken LG Styler giysi bakım sistemi, tamamen yeni bir taşınabilir LG PuriCare ™ Mini hava temizleyici ve CES’te duyurulacak çamaşır yıkamaya ilişkin yenilikler olacak.

LG’nin CES 2020 İnovasyon Ödülleri’nin tam listesi, LG’nin CES basın toplantısı ile birlikte 6 Ocak 2020’de Las Vegas’ta duyurulacak.

CES 2020 En iyi İnovasyon Ödülü LG OLED TV gototechno