Ford Türkiye ile E-Spor Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor! Castrol Ford Team Türkiye ralli pilotları katılıyor!

Castrol Ford Team Türkiye eSpor.
Castrol Ford Team Türkiye eSpor.

Ford Türkiye ile E-Spor Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor! Castrol Ford Team Türkiye ralli pilotları katılıyor! Castrol Ford Team Türkiye eSpor, eSpor Castrol Ford Team Türkiye, eSpor yarışları ne zaman, Ford Türkiye espor, Ralli pilotları espor yarışları.

Instagram Hesabımız

Ford, tüm dünyada yükselen trend e-spor’a verdiği desteği hız kesmeden sürdürüyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, tamamen sanal ortamda düzenlediği “19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı”nın ardından Ford şimdi de 22 Kasım Pazar günü Castrol Ford Team Türkiye ralli pilotlarının katılımı ile yeni bir e-spor ralli yarışı daha gerçekleştirecek.

Yıllardır destekçisi olduğu Castrol Ford Team Türkiye ralli takımı ile Avrupa Şampiyonluğu da dâhil birçok başarıya imza atan Ford, pandemi ile birlikte tüm dünyada giderek daha fazla ilgi çeken e-spor’a olan desteğini artırarak devam ettiriyor. Tüm dünyada her yaştan otomobil ve yarış severin ilgisini çeken yeni trend e-sporu yakından takip eden Ford ve bu alanda çalışmalarını hızlandıran Castrol Ford Team Türkiye, 22 Kasım’da yeni bir yarış daha düzenleyecek.

Ford Focus Sedan Kasım 2020 Fiyat Listesi Nasıl? Ford Focus Sedan Kaç Paraya Satılıyor?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Ford’un katkıları ile gerçekleşen “19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı”nın ardından, 1 Kasım’da Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa şampiyonu ralli takımı Castrol Ford Team Türkiye’nin pilotları ile pist ve e-spor dünyasının ünlü isimlerini bir araya geliyor. Yarışta Castrol Ford Team Türkiye’nin ralli pilotları Murat Bostancı, Ali Türkkan, Ümit Can Özdemir, Emre Hasbay ve Can Sarıhan; e-Spor oyuncuları Necati Akçay, Sinan Koç, Atakan Tarkan, Ozan Ülkügil ve Emir Aşarı ile mücadele edecekler.

395 km menzile sahip elektrikli Renault Zoe Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Özellikleri neler?