Casper yeni Nirvana F500 laptopunu görücüye çıkardı! Fiyatını açıkladılar!

Casper Nirvana F500 fiyatı.
Casper Nirvana F500 fiyatı.

Casper yeni Nirvana F500 laptopunu görücüye çıkardı! Fiyatını açıkladılar! Casper Nirvana F500 fiyatı.

Instagram Hesabımız

Teknolojinin kabuk değiştirmesi ve hayatın dijitalleşmesi kullanıcıları bilgisayar tercihlerinde arayışa sürüklüyor. İş yapış şekillerinin ve eğitim sistemlerinin farklılaşmasıyla mobilitenin önem kazandığı yeni döneme uygun çözümler sunan Casper da kullanıcıların tercihlerine yarının teknolojisiyle cevap veriyor. Performans, tasarım ve hafifliği bir arada sunan yeni Casper Nirvana F500, üretkenliği odak noktasına alan ve maksimum mobiliteye sahip olmak isteyen kullanıcılara hitap edecek şekilde tasarlanarak satışa çıkarıldı.

Dacia Duster Mayıs 2022 fiyat listesi nasıl? Otomatik şanzımanla kaç paraya satılıyor?

Her yerde çalışma ya da eğitim alma özgürlüğü, gün geçtikçe hayatın içerisine yerleşiyor. Hayatın değişiminde ön plana çıkan bu noktalara karşı da kullanıcıların bilgisayar tercihlerinde performans, hafiflik ve tasarım ön plana çıkıyor. Türkiye’nin teknoloji markası Casper da bu değişime uygun olacak en yeni laptop bilgisayarı Nirvana F500’ü kullanıcılarına tanıttı. 11. Nesil Intel Core i3 1115G4 ve i5 1135G7 Tiger Lake işlemcileri bulunduran Nirvana F500, güncel işlemciler ile kullanıcılara üstün performansa sahip olma fırsatını sunuyor. Metalik gride buluşan ultra premium tasarımı, 19,9 mm inceliği, modern tasarımı ve güçlü formu ile Nirvana F500, 1,7 kg hafifliğiyle de taşınabilirliği kolay ve mobiliteyi maksimum düzeyde sağlıyor.

Engelli Raporuyla ÖTV muafiyetli satın alınabilen otomatik şanzımanlı arabalar hangileri?

Çalışırken ya da film izlerken hiçbir detayı kaçırmak istemeyen kullanıcılara 8.3 mm ince çerçeve yapısıyla geniş ekran deneyimi yaşatan Casper Nirvana F500, full HD çözünürlüğü IPS ekran teknolojisiyle birleştirerek uzun çalışma saatlerinde göz yorgunluğu yaşanmasının da önüne geçiyor. IPS ekran paneli sayesinde tüm açılardan hiçbir renk kaybı yaşanmadığı gibi Anti-Glare yansıma önleyici özelliği ile de mükemmel bir ekran deneyiminin önünü açan Nirvana F500, aynı zamanda yüksek kaliteli ses ve görüntü aktarımını anlık olarak yapabilecek HDMI portlarına ve hızlı veri aktarımını sağlayan 2 adet USB 3.2 ve 1 adet USB 2.0’a sahip.

Güçlü donanımıyla yüksek performansı, tasarımıyla şıklığı, 1.7 kg hafifliği ile taşınabilirliği sunan Casper Nirvana F500 laptop 8 bin TL etiketle satışa sunuldu.

Bu benim başıma gelmez diye düşünmeyin! İşte internette dolandırılmamızın 10 nedeni!

Casper Nirvana F500 fiyatı.

Casper Nirvana F500 fiyatı.