Casper Excalibur sponsorlu Chapter Ana Sahnede sürpriz ödüllü Pubg Turnuvası düzenlenecek

Casper’ın, oyun dünyasında tutku yaratan bilgisayar serisi Excalibur, bu yıl 7.’si gerçekleştirilecek Espor ve Oyun Festivali Chapter’da, ana sahnenin teknoloji sponsoru oldu. Festival boyunca ana sahnede düzenlenecek turnuvalar, maksimum performans ve kesintisiz oyun keyfi sunan Excalibur bilgisayarlar ile oynanacak. Excalibur standı ayrıca sürpriz ödüllü Pubg Turnuvasına ev sahipliği yapacak. Casper Excalibur sponsorlu Chapter Ana Sahnede

Binlerce oyun severe olağanüstü oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanan Casper Excalibur, Multiplayer’ın gelenekselleşen Espor ve Oyun Festivali Chapter’ın 7’sinde ana sahnede boy gösterecek. Son teknoloji ürünler ile oyunculara ilham veren Excalibur’un, oyun tutkunlarına özel tasarlanmış onlarca monitör ve kasası ana sahnede konumlanacak. Düzenlenecek tüm turnuvalar, oyun dünyasının yenilmezi olarak bilinen Excalibur bilgisayarlar ile oynanacak.

Bu yıl 26 Ocak’ta, WTCN, Jahrein, Kendine Müzisyen, PintiPanda gibi 30’dan fazla ünlü yayıncının katılımıyla Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte, Casper Excalibur’un standı da heyecanlı bir yarışa sahne olacak. Oyun meraklıları için son dönemin favori oyunlarından Pubg Turnuvası düzenlenecek. Excalibur ürünleriyle oynanacak turnuvanın şampiyonlarına sürpriz hediyeler verilecek. Excalibur standını ziyaret eden oyun severler, son teknolojiyi birebir ve kesintisiz deneyimleme fırsatı bulacak.

Casper Excalibur sponsorlu Chapter Ana Sahnede