Casper’ın eşsiz oyun deneyimi yaşatıcak monitörü tasarlandı

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın satışa sunduğu yeni monitörü, çerçevesiz monitör tasarımı sayesinde oyun tutkunlarına sınırsız bir deneyim sunuyor. Oyun tutkunları, tasarımcılar ve yazılımcılar için özel olarak tasarlanan Casper 27” QUAD HD Monitör, ince profili ile alandan tasarruf sağlıyor ve metal gövdesiyle bir gergedan boynuzu kadar sağlam. Böylece kullanıcılar, kesintisiz çok ekranlı kurulumlar ile bir monitörden diğerine hızlı bir şekilde hareket edebiliyor. Uzun maraton oyun oturumları için ideal bir kullanım sunan Casper 27” QUAD HD Monitör, ergonomik olma özelliği taşıyor. Casper 27” QUAD HD Monitör ile oyun deneyimi Gototechno

İnanılmaz Yenileme Hızı!
Casper 27” QUAD HD Monitör, 144hz yenileme hızı ile tek bir detayı bile kaçırmadan her zaferin tadını çıkarmak isteyen oyun tutkunlarını kendine hayran bırakacak.
Hızlı oyun aksiyonlarında, 144 kere ekranı yenileme hızı sunan Casper 27” QUAD HD Monitör oldukça iddialı ve pürüzsüz bir oyun deneyimi sunuyor. Yazılım ve tasarım projelerinde de ekranın 144 kere yenilenme oranı olağanüstü kolaylık sağlıyor.

En Gerçekçi Yarış Deneyimi
Casper 27” QUAD HD Monitör, tüm oyunlarda daha gerçekçi bir deneyime olanak sağlayan 1 milisaniye yanıt süresi özelliğini taşıyor. Profesyonel bir yarış sürücüsü gibi hissedilmesine imkân tanıyan monitör, özellikle hızlı tempoya dayalı oyunlarda hareket halindeki nesnelerin daha keskin görünmesini sağlıyor. Böylece kullanıcı, gerçekçi bir oyun deneyimi yaşıyor.
En hızlı ve nefes kesici oyun deneyimini sunmak için FreeSync teknolojisine sahip olan Casper 27” QUAD HD Monitör, takılmaların önüne geçiyor.

Üstün Görüntü Performansı
2560 x 1440 ekran çözünürlüğü ile daha net görüntü elde edilebilen Casper 27” QUAD HD Monitör, oyun içinde kullanıcın aleyhine olabilecek hamleleri lehine çevirmelerine ve düşmanı alt etmelerine destek oluyor.

Etkileyici detaylara sahip olan ve kesintisiz oyun deneyimi sunan Casper 27” QUAD HD Monitör, oyun tutkunlarını sürükleyici bir sanal dünyaya davet ediyor.

Casper 27” QUAD HD Monitör ile oyun deneyimi Gototechno