Capacity AVM’de Xbox PES turnuvası olduğunu biliyor muydunuz?

Oyun tutkunları, 19-20 Ocak tarihlerinde Capacity AVM’de buluşuyor! Sayısız oyunlar ve kıyasıya rekabetin süreceği Xbox PES Turnuvası’nda, eğlenceli yarışmalar sizleri bekliyor. Capacity AVM’de Xbox PES turnuvası gototechno haberi

Teknoloji devi Microsoft’un yeni konsolu ile futboldan strateji oyunlarına kadar geniş ve zengin oyun seçenekleriyle düzenlenecek Xbox PES Turnuvası’nda, PES ustası üç kişi, muhteşem ödüllerin de sahibi olacak. PES (Pro Evolution Soccer) oyununda marifetlerini göstermek isteyen yarışmacılar, 19 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’da düzenlenen ilk elemeye katılmak için kayıt yaptırması gerekiyor.

İlk gün elemesinde kazanan adaylar 20 Ocak Pazar günü 13.00’da gerçekleşecek turnuva ile kıyasıya rekabete başlayacak. 4 etaptan oluşan eleme turunda kazanarak, dereceye girenlerden birinciye Xbox One 500 GB konsol, ikinciye Xbox One kablosuz kumanda ve üçüncü yarışmacıya ise Xbox One PES 2019 oyunu Capacity tarafından hediye edilecek.

Kontenjanla sınırlı turnuvada siz de yarışmak ve muhteşem hediyelerden birini kazanmak için Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi B1 katında bulunan kayıt noktasını mutlaka ziyaret edin!

Capacity AVM’de Xbox PES turnuvası gototechno haberi