Canon imageRUNNER ADVANCE’a Büyük Ödül Geldi!

Canon Yılın Ürün Serisi Ödülü.

Canon imageRUNNER ADVANCE, Canon Ödülleri 2020, imageRUNNER ADVANCE Ödül Aldı, Canon Yeni Ödül, Canon Yılın Ürün Serisi Ödülü.

Canon, imageRUNNER ADVANCE ürünü ile bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından verilen Buyers Laboratory’de (BLI) “Yılın Ürün Serisi” ödülüne layık görüldü. Canon Yılın Ürün Serisi Ödülü.

Bor ile yapılan yeni bataryalar standart pillerden 10 kat daha uzun ömürlü olacak?

Youtube Kanalımız.

Canon Yılın Ürün Serisi Ödülü Aldı.

Canon, belge görüntüleme, donanım ve yazılım konusunda bağımsız değerlendirme kuruluşu Keypoint Intelligence tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Buyers Laboratory (BLI) Ödüllerinde 2020 fotokopi makinesi çok işlevli yazıcı (MFP) serisi kapsamında en prestijli “Yılın Ürün Serisi” ödülünü almaya hak kazandı.

Her yıl verilen BLI Ödüllerini kazananlar Keypoint Intelligence tarafından yapılan titiz laboratuvar incelemeleri sonucunda belirleniyor. “Yılın Ürün Serisi” kategorisinde hem kapsamlı bir donanım ve yazılım seçenekleri sunan hem de ürünleri testlerde sürekli olarak ortalamanın üzerinde performans gösteren şirketler ödüllendiriliyor.

Canon Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Can Sarcan Açıklamaları.

“Yılın Ürün Serisi” ödülü ile Canon’un bu alandaki en iyi teknolojileri kullanıldığının kanıtlandığını ve pazardaki gücünü gözler önüne sunduğunu belirten Canon Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Can Sarcan: “Canon imageRUNNER ADVANCE serisi, donanım ve yazılım kombinasyonuyla bir bütün olarak bizi sektörde ayrı bir konuma yerleştiriyor. Çok işlevli yazıcılarımız mevcut altyapılarla tam anlamıyla entegre olarak mükemmel bir müşteri deneyimi sunuyor. Müşterilerimize verdiğimiz taahhüdümüz doğrultusunda kalite, güvenilirlik ve güvenlik konusunda daima çalışacağız” dedi.

Huawei Mate 30 Pro Ne Zaman Satışa Sunuluyor?

GoToTechno Şubat 2020 Sayısında Neler Var?

Yapay zeka ile gelecekteki yol haritanızı çizin.
Yeni LG InstaView Akıllı Buzdolapları hangi özelliklerle geliyor?
İnsan gibi hareket eden ilk robot Digit ticari satışa sunuldu.
Sony yeni 8K Full Array LED, 4K OLED ve 4K Full Array LED TV’lerini tanıttı
Samsung, CES 2020’de G9 ve G7 kavisli QLED oyun monitörlerini sergiledi.
Rolls-Royce, savaş uçakları için dünyanın ilk elektrikli teknolojisini geliştirdi.
OPPO’nun Sıla ile yapmış olduğu iş birliği satışları rekor seviyesine getirdi.
Lenovo, dünyanın ilk 5G dizüstü bilgisayarını CES 2020’de gösterdi.

GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.