Canon cep telefonu büyüklüğünde iddialı özelliklere sahip olan kamerasını tanıttı!

Canon kameralar 2020.
Canon kameralar 2020.

Canon cep telefonu büyüklüğünde iddialı özelliklere sahip olan kamerasını tanıttı! Canon kameralar 2020, 2020 Canon Kameralar, Canon Yeni Kameralar, Canon ML 105 özellikleri neler, Canon ML 105 tanıtıldı.

Instagram Hesabımız

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, düşük ışıkta dahi yüksek performans sağlayan yeni ML-105 EF kamerasını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Emmy ödüllü ME20F-SH modelinden yola çıkılarak geliştirilen Canon ML-105 EF, kompakt ve sağlam yapısı ile ekstrem çekim ve iklim koşullarında bile rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Canon’un en yeni cihazlarından ML-105 EF; hafifliği, kompakt yapısı ve yüksek çekim kalitesiyle dikkat çekiyor. Ödüllü ME20F-SH modelinden yola çıkılarak tasarlanan ve geliştirilen ML-105 EF, karanlıkta 2,07 megapiksel çözünürlükle çekim yapabilme kapasitesine sahip. Düşük ışıkta yüksek çekim performansı sağlamasıyla, gözetleme kamerası olarak kullanımda öne çıkıyor. ML-105 EF’nin dikkat çekmeyen kamera gövdesi; darbeye, toz ve su girişine karşı dayanıklı ve ekstrem iklim koşullarına karşı dirençli sağlam bir yapı ile üretiliyor. Mevcut sistemlere sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan ve Canon’un dört model seçeneğinden biri olan ML-105 EF, SDI terminali ve Canon EF Yuvası barındırıyor. Bu sayede sistem entegratörlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere daha fazla lens seçeneğinden yararlanabiliyor.

Opel Türkiye Kasım 2020 kampanyasının detayları açıklandı! Yüzde 0 faiz sunmaya başladılar!

Düşük ışıkta yüksek performans

Canon ML-105 EF, 4 milyon maksimum ISO kapasitesi sayesinde 0,0005 lüksten de düşük ışıkla aydınlatılan konuları yakalayabiliyor. Ayrıca 2,07 MP Tam Kare 35 mm CMOS sensörü ile ekstrem karanlık ortamda dahi düşük parazitle net görüntüler üretebiliyor. Bu özellikleri ile ML-105 EF, vahşi yaşam belgeseli çekimi veya kritik görev gözetimi gibi gece yapılan çekimlerde net çekimler sunabilmesiyle öne çıkıyor.

Kompakt ve dayanıklı tasarım

Canon’un büyük beğeni toplayan ödüllü kamerası ME20F-SH’den %50 daha kompakt ve %30 daha hafif olan ML-105 EF, yaklaşık 76 x 76 x 112 mm boyutlara ve 800 gram gibi çok düşük bir ağırlığa sahip. Bu kompaktlığı sayesinde sayede bir drone veya araca rahatça monte edilebiliyor ve aerodinamik, taşınabilir bir çözüm haline gelerek çekim için daha dinamik ve esnek seçenekler sunuyor. Su ve toz girişine karşı dayanıklı tasarımıyla bu cep boyutlu kamera, -20 ˚C’den 50 ˚C’ye kadar düşük sıcaklıklara dayanabiliyor ve kurak çöllerden yapılan çekimlerden yağmurlu manzaralara rahatça geçirilerek çekime devam edilebiliyor. Ayrıca ML-105 EF, titreşim ve darbeye dayanıklılık gibi ek avantajları da barındırıyor. Ayrıca ML-105 EF’nin sağlam ODU terminali, kameranın hızlı bir şekilde kablolarının sökülmesi ve paketlenmesine olanak tanıyor.

Casper.com.tr yenilendi! Yenilenen Casper.com.tr ile tüketici dostu alışveriş deneyimi sunuyorlar!