Canon imageRUNNER ADVANCE serisi işletmelerin güvenlik açıklarını engelliyor

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, üçüncü nesil imageRUNNER ADVANCE platformunun yeni yazılımı olan 3.8 sürümünü kullanıcıların deneyimine sundu. Canon imageRUNNER ADVANCE serisi Çok İşlevli Yazıcılar

Canon, bir süre önce yayınladığı ödüllü imageRUNNER ADVANCE serisinin 3’üncü sürümü ile işletmelerin, güvenlik açıkları nedeniyle yaşayabilecekleri olumsuzlukların önüne geçiyor. Cihaz portföyünün tamamını kapsayan kişiselleştirme ve bağlantı işlevleri, iş gücünü verimli ölçüde artırıyor. Ofis teknolojilerine getirdiği yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken Canon, Çok İşlevli Yazıcılar (MFP) serisi sayesinde müşterilerinin dijital ortamlarını güçlendirmeyi ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Kullanıcı güvenliği ön planda!
Canon’un sınıfının en iyi güvenlik çözümlerini sunma geçmişini temel alan bu yeni nesil cihazlar, otomatik veri şifrelemesi yapan FIPS140-2 doğrulamalı Sabit Disk Sürücüsü (Hard Disk Drive– HDD) ve başlatma sırasındaki sistem doğrulaması özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılar, Güven Temel’ine (ROT) dayalı programları güvenli bir şekilde açabiliyor ve bu özellik korsanların, kuruluşların değerli bilgilerini sakladıkları MFP’lerin güvenlik mekanizmalarına sızmalarını engelliyor.

Gerçek zamanlı güvenlik bilgileri sunan Syslog işlevi, portföyün herhangi bir Güvenlik Bilgileri ve Etkinlik Yönetimi (SIEM) sunucusu ile entegrasyonunu güçlendiriyor. Basit Sertifika Kaydı Protokolü (Simple Certificate Enrolment Protocol- SCEP) ve Ağ Cihazı Kaydı Hizmeti (Network Device Enrolment Service- NDES) ile otomatik güvenlik sertifikası kaydı yapılabilmesi sonucu, sertifikalar bağımsız bir şekilde güncellenebiliyor.

Yönetin ve entegre edin
En iyi seviyede kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla tasarlanan imageRUNNER ADVANCE cihazlar, yeni ana sayfa kullanıcı ara yüzü ile özelleştirilerek iş planlarını akıcı bir hale getiriyor. Ana Menü işlevlerinin Hızlı Menü ile birleştirilmesinin yanı sıra zaman tüneli özelliği eklenen bu yeni platform cihazlar, en sık tekrarlanan eylemleri kaydederek oluşturduğu kısa yol seçeneği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Canon imageRUNNER ADVANCE serisi Çok İşlevli Yazıcılar