Canon imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları yüksek hız ve görüntü kalitesi sunuyor

Canon’un yeni güncellenen imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları, üstün performansı ve şık tasarımı ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu A3 tarayıcı, sunduğu yüksek hız ve görüntü kalitesinin yanı sıra düşük gürültü seviyesi ile de müşterilerin tercih sebebi oluyor. Canon imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları

Kullanıcılar, Canon’un ödüllü masaüstü tarayıcı serisi imageFORMULA DR-G2’nin sağlam besleme mekanizması sayesinde tarayıcıda karışık belgeleri birlikte taratabiliyor, güvenilir bir şekilde beslenen ve ayrıştırılan sayfalar elde edebiliyor. Son teknoloji olan bu modellerde 600 dpi çözünürlükte, A3 boyutundan kartvizitlere kadar çeşitli kağıt boyutları ve kalınlıklarda dakika başına 280 görüntü alınabiliyor. Verimlilik kazandıran diğer özellikler arasında 500 yapraklık ADF otomatik besleyici kapasitesi ile “Hızlı Tarama Başlatma” ön plana çıkıyor.

Güncellenen belge tarama yazılımı geliştirme kiti (SDK), müşterilerin kurumlarına özgü tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. SDK’da yeni uygulamalar hazırlamak ve belge görüntüleme çözümlerinde yenilik arayanlar için ihtiyaç duyacakları araçlar, kaynaklar ve kodlar yer alıyor. Canon imageFormula DR-G2 serisi, tarayıcıyı çeşitli tarama uygulamalarıyla entegrasyonu destekleyen ISIS/TWAIN/WIA ve Kofax VRS sürücülerini de içeriyor.

imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları, Aktif Eşik Oluşturma modu ile kullanıcıların farklı metinleri, renkleri ve fonları içeren komplike belgeleri, görüntü ayarlarında değişiklik yapmadan tarayabilmesine olanak tanıyor. Ek olarak barkodu ve 2D kod algılama özelliği sayesinde belge yığınları otomatik bir şekilde ayrılabiliyor ve barkod bilgileri kullanılarak dosyalanabiliyor. Böylece çalışanlar, elle tarama gibi zaman alan metotlar yerine işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Canon imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları