Canon ‘’Bugün Sahadayız’’ isimli bir etkinlik gerçekleştirdi.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, müşteri odaklı yaklaşımını pekiştirmek ve ekip çalışmasını güçlendirmek amacıyla ‘’Bugün Sahadayız’’ isimli bir etkinliğe imza attı. Canon Eurasia çalışanlarının B2B ve B2C tarafının distribütörlerine ziyareti

Etkinlik kapsamında tüm Canon çalışanları klavyelerini bir kenara bırakıp, sahada görev alan çalışma arkadaşlarına destek verdi. Müşterileri ve iş ortaklarıyla yakından çalışma imkanı bulan Canon Eurasia ofis personelinin; ortak bir hedefe ulaşabilmek için sinerji yakalama, takım çalışması gibi unsurları deneyimleme ve ofis ortamında çok sık birlikte olmadıkları çalışma arkadaşlarıyla da zaman geçirme fırsatı oldu.

Etkinlik; Canon Eurasia çalışanlarının mesainin ilk saatlerinde kendileri için özel olarak hazırlanan şapkaları ve görev kartlarını alarak sahaya çıkmasıyla başladı ve hem B2B (business to business) hem B2C (Business to Customer) tarafının distribütör ve bayilerine, direkt müşterilerine, toptancılarına ve baskı merkezlerine yaptıkları ziyaretlerle devam etti.

Görevlerini tamamlayan ekipler, daha sonra gün boyu yaşadıkları deneyimleri birbirleriyle paylaştı. Canon Eurasia Genel Müdürü Wilbert Verheijen ve direktörlerin son çeyreğe ilişkin görüşlerini dinleyen şirket çalışanları, günü verimli bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşadı.

Canon Eurasia çalışanlarının B2B ve B2C tarafının distribütörlerine ziyareti