Magnezyum alaşım gövdeli Canon EOS R tanıtıldı

Daha yenilikçi, daha teknolojik Canon EOS R ile her fotoğraf çok net! Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, hızlı ve net odaklanma özelliğine sahip EOS R yeni fotoğraf makinesini teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuyor. Şık ve ergonomik tasarımı, 4K video çekim becerisi ve karanlık ortamlarda yüksek kalitede fotoğraf kareleri yakalama kapasitesi ile Canon EOS R anıları ölümsüzleştiriyor. Canon EOS R tanıtıldı

Canon, dünya temsilcilerinin katılımıyla Londra’da gerçekleştirdiği toplantıda RF bayonetine sahip ilk fotoğraf makinesi olan öncü EOS R sistemini, geliştirdiği RF lenslerini ve EF serisine eklediği yeni lenslerini duyurdu. Sessiz çekim yapabilme özelliğine sahip EOS R, karanlık ortamlarda en hızlı ve yüksek netlikte odaklanmasıyla profesyonel kareler elde edilmesini sağlıyor. Ergonomik tasarımı, kullanım kolaylığı ve 4K video çekme özelliği ile teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi oluyor.

Canon EOS R Bluetooth

Tam manuel ses ayarı, hareketli ve dokunmatik LCD ekranı, manuel odak olanaklarına sahip EOS R daima açık Bluetooth özelliği sayesinde seyahatte, gezide her yerde çekimlerini akıllı telefonlarına anında aktarmak isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. GPS verilerinin kaydedilmesine de imkan veren yeni sistem EOS R, Canon Camera Connect uygulaması üzerinden uzaktan çekim yapılarak yaratıcı çekimlere ilham veriyor.

Canon EOS R Magnezyum gövde

Dünyanın en hızlı otomatik ve -6EV gibi çok düşük ışıklandırmada en yüksek odaklanma kapasitesine sahip olan EOS R ile her çekimde profesyonel kareler elde etmek mümkün. Fotoğraf tutkunlarının rahatlıkla kullanabilecekleri bir ergonomiye sahip olan EOS R, kötü hava şartlarına karşı koruyan magnezyum alaşımlı gövdesi ve sezgisel ara yüzü ile keyifli uzun süreli çekim yapma fırsatı sunuyor. Gelişmiş elektronik vizör (EVF) özelliğiyle EOS R, düşük ışıkta ve yarı karanlık ortamlarda doğru renkte görüntülerin yakalanmasını sağlıyor.

[irp posts=”2114″ name=”Acer Aspire 3 bilgisayarlar kaç paradan satışa sunuldu?”]

Canon EOS R tanıtıldı

[irp posts=”1662″ name=”Tesla’nın telefonu sızdı”]