Vidyodan ile canlı yayında alışveriş dönemi başladı! Canlı yayınla online satış nedir?

Canlı yayınla online satış nedir?
Canlı yayınla online satış nedir?

Vidyodan ile canlı yayında alışveriş dönemi başladı! Canlı yayınla online satış nedir?

Instagram Hesabımız

Türkiye’de “canlı yayınla online satış” uygulamasının ilk temsilcisi olan Vidyodan, 26 Nisan’da başladığı test yayınlarıyla yepyeni bir alışveriş deneyimi vadediyor. Kullanıcıların canlı yayınlar aracılığıyla satıcılarla direkt iletişim kurarak ürünleri yakından inceleyebilecekleri ve soru sorabilecekleri bir online alışveriş platformu olan Vidyodan; satıcıları, influencerları ve tüketicileri bir araya getiren sistemiyle standart alışveriş uygulamalarından ayrılıyor.

Tam kapanmada Mağazalar kapalı ama online alışveriş tam gaz!

Online alışverişi canlı yayın sistemiyle yeniden yorumlayan Vidyodan, 26 Nisan itibarıyla test yayınına başladı. Cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Vidyodan uygulaması; kıyafetten gıdaya, kişisel bakım ve makyaj ürünlerinden elektronik eşyaya kadar geniş bir yelpazede sunduğu ürünleri canlı yayında inceleyerek satıcıya soru sormanızı mümkün kılıyor. Hem global hem de butik ve yerel markaların yer alacağı Vidyodan uygulaması sayesinde kullanıcılar satıcıyla direkt temas kurarak ürünün özelliklerini daha yakından görme fırsatını yakalıyor ve alışverişini uygulama üzerinde anında gerçekleştirebiliyor. İnternette onlarca ürün yorumu ve videosu inceleyerek, “görmeden, sormadan satın alma” dönemi, Vidyodan ile sona eriyor. Türkiye’deki e-ticaret alışkanlıklarını değiştirecek Vidyodan, bu yeni nesil alışveriş deneyimini V-ticaret olarak tanımlıyor.
Canlı yayın satış platformlarının Türkiye’deki ilk örneği olan Vidyodan üzerinden alışveriş yapanlar, aynı zamanda katıldıkları canlı yayınlarda hayranı oldukları influencerları da izleme ve yorum yaparak sohbetlere katılma şansına sahip olacak.
Her ay 35 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Türkiye’nin en büyük sosyal medya platformlarından Onedio tarafından kurulan ve online alışverişte tüketici memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak e-ticarete yeni bir soluk getiren Vidyodan’ın ortaklarından biri de Türkiye’nin en iyi yazılım şirketlerinden VNGRS.

Markaların Vidyodan uygulaması üzerinden yaptığı canlı yayınlar kaydedildiği için söz konusu yayınlara katılamayan kullanıcılar daha sonra da videoları izleyip istediği ürünü satın alabiliyor.

GoToTechno Mayıs 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 28. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 28. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Mayıs 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Canlı yayınla online satış nedir?