Telefonla bağını kaybetmek istemeyenler için n11com’dan powerbank müjdesi!

Britanya’nın yetkin sözlüklerinden olan Cambridge Dictionary 2018’in kelimesini telefon bağlantısını kaybetme korkusu anlamına gelen “nomofobi”yi seçti. Telefonuyla bağlantısını hiçbir zaman kaybetmek istemeyenler için birçok farklı model ve çeşitte powerbank’ler (taşınabilir şarj aletleri) n11.com’da teknoloji severleri bekliyor. Cambridge Dictionary nomofobi powerbank n11com

Britanya’nın en yetkin sözlüklerinden Cambridge Dictionary, 2018’in kelimesi olarak telefon bağlantısını kaybetme korkusunu tanımlamak için kullanılan ‘nomofobi’yi seçti. 2019’da da telefonla bağlantısını kesmek istemeyenler için farklı marka ve modellerde powerbank’ler (taşınabilir şarj aletleri) n11.com’da uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hayatımızın olağan akışının bir parçası olan cep telefonları ve internet bağlantısı hızla biten şarjlar yüzünden kesintiye uğrayabiliyor. İş insanları için iş kaybı yaratan bu durum pek çok insanda kaygı yaratır hale geldi. Bu durum artık bilimsel çevrelerce de kabul gören telefon bağlantısını kaybetme korkusu anlamında kullanılan nomofobi kelimesiyle tanımlanıyor.

Günümüzde telefonsuz kalmak istemeyen pek çok kişi artık her daim yanlarında powerbank taşıyor. Tek şarjla uzun süre dayanan powerbank’ler n11.com’da pek çok model ve marka seçeneğiyle teknoloji severleri bekliyor.

Cambridge Dictionary nomofobi powerbank n11com