Bürotime kurumsal web sitesi 5 dilde hizmet veriyor

Global marka olma yolunda başlattığı yatırım hamlelerine hız kesmeden devam eden Bürotime, dijital dönüşüm kapsamında dünyaya açılan vitrini; kurumsal internet sitesini yeniledi. Tasarım, mimari, kültür- sanat gibi yaratıcı endüstrilerin tüm değerlerini tek çatı altında toplayarak tüm paydaş, kişi ve kurumların bu alandaki ihtiyaçlarına cevap veren burotime.com yeni yüzüyle Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça olmak üzere beş dilde ziyaretçilerini bekliyor. Bürotime dijital dönüşüm kurumsal web sitesi gototechno haberi

Günümüzde hızla değişen teknolojilere uygun hizmet ve fayda sunmak amacıyla altyapı yatırımlarına büyük önem veren Bürotime, kurumsal internet sitesini yeniledi. Smartis Interactive tarafından tasarlanıp geliştirilen burotime.com, sayfa boyunca kullanıcıyı takip eden “side desk menü”, “Hızlı Linkler” gibi gizli navigasyon unsurları ve yönlendirmeleri ile kaliteli bir UX deneyimi sunmayı hedefliyor.

burotime.com, tüketiciler üzerinde marka zihin payını artırarak, hedef kitlesinin ihtiyaçlarına yönelik sunduğu tasarım ve fonksiyonel hizmetiyle sektörde rakiplerinden ayrışmayı hedefliyor. Kullanıcıya sunulan fonksiyonelliğin yanında; renk ve tasarıma dayalı görsel unsurlar yeni internet sitesinde göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

b.robot İnteraktif Anket Deneyimi ile İdeal Ofis Ortamını Oluşturma Şansı
burotime.com, kullanıcılara interaktif bir anket deneyimi sunan b.robot kurgusunu da barındırıyor. b.robot; anket sorularına verilen cevaplar üzerinden kullanıcıya uygun “ideal ofis ortamını”, Bürotime’ın Elements konsepti altında yer alan Solo, Social, Meeting, Teamwork kategorileri altında tanımlayarak, ilgili ürünlere yönlendirme yapıyor.

Mimarların Erişimine Açık Ürün Kütüphanesi
Yenilenen web sitesi, üyelik sistemi üzerinden, Bürotime ürün kütüphanesinde yer alan teknik çizimlere kolay ulaşabilme imkânı vererek mimarlar için de özel kullanım alanı sunuyor.
Mağazalar kısmında uygulanan “customization of Google Maps”, ziyaretçilerine aradıkları mağazaların konum ve iletişim bilgilerine erişmede kolaylık sağlıyor.

Yaratıcı Endüstri Yazıları Bürotime Blog’da
Tasarım, mimari ve kültür- sanat gibi yaratıcı endüstrilerin tüm değerlerini tek çatı altında toplayan Bürotime blog sayfalarında birbirinden keyifli içerikler paylaşılıyor. Her meslekten kişiye hitap eden blog yazılarını kaçırmamak için paylaşımlara abone olmak da mümkün.

Bürotime dijital dönüşüm kurumsal web sitesi gototechno haberi