Vodafone’lulara Burger King’te indirim kampanyası başlıyor

Vodafone, burger seven müşterileri için, Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King® ile işbirliğine gitti. Vodafone’lular, Ağustos ayı boyunca vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®’in efsane lezzeti Whopper Jr.® Menü’yü 17,25 TL yerine 11,95 TL’ye alabilecek. Burger King® Vodafone Türkiye Whopper Jr.® Menü

“Dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, dijital iş ortaklıklarıyla bireysel müşterilerine farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Vodafone’lular, Ağustos ayı boyunca efsane lezzet Whopper Jr.® Menü’yü 17,25 TL yerine 11,95 TL’ye alabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone müşterileri, 16 Ağustos’a kadar Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan Avantaj Cepte platformundan indirim kodu alabilecek. Vodafone’lular, aldıkları bu indirim kodunu diledikleri bir Burger King® restoranında kullanabilecek.

Bir Burger King® klasiği
Türkiye genelinde 650’den fazla restoranı ile burger tutkunlarına hizmet veren ve sektörünün lider markası olan Burger King®, zengin ürün çeşitleriyle vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmaya devam ediyor. Bir Burger King® klasiği olan Whopper Jr.® Menü’de, hamburger eti, küçük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşan Whopper Jr.®’ın yanı sıra patates kızartması ve içecek de bulunuyor.

Burger King® Vodafone Türkiye Whopper Jr.® Menü