Türk Telekom ve Saran Group iş birliği: S Sport2 Tivibu’da! Bundesliga Tivibu’da yayına başladı!

Bundesliga nerede yayınlanıyor?
Bundesliga nerede yayınlanıyor?

Türk Telekom ve Saran Group iş birliği: S Sport2 Tivibu’da! Bundesliga Tivibu’da yayına başladı! Bundesliga Tivibu S Sport, Bundesliga nerede yayınlanıyor, Bundesliga maçları nerede izlenir, Wimbledon nerede izlenir, Türk Telekom ve Saran Group.

Instagram Hesabımız

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, dünyanın en önemli spor içeriklerinin Türkiye yayın hakları sahibi Saran Group ile iş birliğini genişletti. Türkiye’de basketbol heyecanını ekranlara taşıyan, Basketbol Süper Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin yayın haklarının sahibi Tivibu, yeni sezonda S Sport2 ve EDGEsport kanallarını da izleyicisiyle buluşturacak. S Sport ile İngiltere Premier Ligi’den NBA’e, Formula 1’den Moto GP’ye kadar birçok özel spor içeriğini izleyiciyle buluşturan Tivibu, şimdi de tüm dünyanın yakından takip ettiği Bundesliga başta olmak üzere NFL ve Wimbledon gibi birçok premium spor içeriğini S Sport2 ile sporseverlere sunuyor.

Volkswagen’in teknolojik SUV modeli ID4 bu ayın sonunda resmi olarak tanıtılacak! Volkswagen Türkiye ilk onu satacak!

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, Türkiye’de basketbolun coşkusunu ekranlara taşıyan, Basketbol Süper Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin yayın haklarının sahibi Tivibu’nun, tüm sporseverlerin heyecanını artıracak yeni bir anlaşmaya daha imza attığını belirtti.

Bundesliga nerede yayınlanıyor?

Önal, şunları söyledi: “Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom olarak, Tivibu ile geleneksel televizyon yayıncılık anlayışını değiştiriyoruz. Zengin içeriğimizin yanı sıra IPTV’de ve Tivibu Go platformlarımızda ‘durdur izle, tekrar izle, geri al izle’ gibi kullanıcı dostu teknolojilerimizle abonelerimize tüm platformlar üzerinden ayrıcalıklı televizyon deneyimi yaşatıyoruz. Bu kapsamda, dünyanın en önemli spor içeriklerinin Türkiye yayın hakları sahibi Saran Group ile mevcut iş birliğimizi daha da ileriye taşımanın mutluluğu içerisindeyiz. Tivibu izleyicileri yeni sezonda, S Sport ve NBA TV kanallarının yanı sıra S Sport2 ve EDGEsport kanallarına Tivibu ve TivibuGo üzerinden her an her yerden erişebilecekler. Türk Telekom olarak günden güne zenginleştirdiğimiz dijital servislerimizle müşterilerimize yeni deneyimler yaşatmayı sürdüreceğiz.”

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ise şöyle konuştu: “Türk Telekom ile S Sport ve NBA TV kanallarımızla başlayan işbirliğimizi Tivibu platformuna S Sport2 ve EDGEsport kanallarımızı da ekleyerek büyüttük. Saran Group olarak amacımız, tüm sporseverlere, bulundukları her yerde ulaşmak ve onlara her zaman en kaliteli spor içeriklerini sunmak. Bugün yapılan işbirliği ile bu amacımız doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.Dünyanın en önemli spor organizasyonlarını, en geniş spor yelpazesini Türk sporseverlerle buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

HUAWEI P40 lite özellikleri neler? 48MP Yapay Zekalı Dörtlü Kamera ile kaç para?

Bundesliga nerede yayınlanıyor?