Buderus Star Club üyelerinin tüm sorularını yanıtlamak için Whatsapp destek hattı uygulamasını başlattı

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün en iddialı ve kazandıran sadakat kulüplerinden biri olan Buderus Star Club, bir yeniliğe daha imza attı. Buderus Star Club Whatsapp destek hattı gototechno

Sektörünün ayrıcalıklı sadakat programı Buderus Star Club’ın Whatsapp Destek Hattı üyelerin kullanımına sunuldu. Star Club, üyelerinin tüm sorularını whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde cevaplandırıyor. Üyeleri ile kolay iletişimi odak noktasına koyan Buderus bu alandaki yeniliklerine devam edecek.

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club
Buderus Star Club, sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor.

Buderus Star Club Whatsapp destek hattı gototechno