BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu! Futbol Federasyonu’nun Riva’daki Tesislerinde Duyuruldu!

BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru.
BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru.

BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru, Futbol Milli Takımları BtcTurk Sponsorluğu, BtcTurk Futbol Federasyonu sponsorluğu.

BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu! Futbol Federasyonu’nun İstanbul Riva’daki Tesislerinde Duyuruldu! Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk ve Türkiye Futbol Federasyonu futbolumuzun en üst seviyesi olan Millî Takımlar için güçlerini birleştiriyor.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası’nda temsil edecek Kadın ve Erkek Millî Takımlarının ana sponsoru oldu. BtcTurk, dünyada bir ilki daha gerçekleştirerek önemli bir sponsorluğa imza attı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir: BtcTurk ile yaptığımız iş birliğinden dolayı çok mutluyuz. BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru oldu.

TFF Başkanı Nihat Özdemir ise konuyla ilgili; “Bitcoin ve kriptopara alım satımında Türkiye’nin öncü platformu olan ve alanında ilklere imza atan BtcTurk, çok değerli bir iş birliğine imza atıyoruz. Futbol bir takım oyunu ve günümüzde artık sponsorlar bu takımın en önemli oyuncularından biri. Bizler onlarla birlikte daha güçlüyüz, daha başarılıyız. Türkiye Futbol Federasyonu olarak, daima önemli markalarla güçlerimizi birleştirdik. Sponsor ailemizin son üyesi BtcTurk, ülkemiz için yeni ve çok önemli bir değer. Kendilerine Kadın ve Erkek Milli Takımlarımıza verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum. Bu anlaşma ile birlikte, inşallah Milli Takımlarımız sonunda kupa olan yeni başarı öyküleri yazacak. BtcTurk’ün de desteğiyle yeni süreçte hem Erkek hem Kadın Milli Takımlarımızın, Türk halkının yüzünü güldürecek başarılara imza atacağına inanıyorum. İnşallah, FIFA sıralamasında 41. sıradan 29. sıraya kadar yükselen A Milli Takımımız dünyada ilk 10 ülke arasına girme hedefine emin adımlarla yürüyecek. Kadın Milli Takımlarımız da önümüzdeki süreçte Avrupa’da söz sahibi olacak” açıklamasında bulundu.

HUAWEI P smart S Satışa Sunuldu! 6.3″ OLED ekranı ve 48 MP kamerası ile kaç paraya satılıyor?

Kadın ve Erkek Millî Takımları’na BtcTurk desteği, #SonuKupaOlsun!

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri şu yorumda bulundu: “Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021’de düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası’nda Millî Takımlarımızın ‘Ana’ destekçileri arasında yer almaktan büyük gurur duyuyoruz. TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. BtcTurk olarak, 28 ay sürecek bu anlaşma ile Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın ana sponsorluğunu üstleniyoruz. Böylece Türk sporuna dünyada büyük başarılarla temsiline destek vermeyi ve gelecek nesillere kaynak ayırmasına vesile olmayı hedefliyoruz. TFF ile anlaşmamız, Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesinde, bizleri daima gururlandıran Millî Takımlarımızın gücüne güç katacaktır. Bu birliktelik sayesinde yakalayacağımız istikrarla, önümüzdeki turnuvalarda Millî Takımlarımızın başarıları yakalayıp büyük hedeflerine ulaşacaklarına ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacaklarına olan inancımız tamdır. BtcTurk olarak Kadın ve Erkek Millî Takımlarımıza başarılar diliyor, #SonuKupaOlsun diyoruz.”

Beşiktaş adımları bağışa çeviren sağlık uygulaması Help Steps ile işbirliği anlaşması imzaladı

BtcTurk Milli Takımlarının Ana Sponsoru.