Brisa TÜSİAD SD2 ile güç birleştiriyor

Brisa, Türkiye’nin teknoloji ile katma değerli ürün ve çözüm üretme yolculuğuna olan katkısını TÜSİAD SD2 programı ile güçlendiriyor. Brisa TÜSİAD SD2 Dijital Lastik Asistanı Tasarımı gototechno

Bu doğrultuda teknoloji altyapısı geliştirebilecek kurumlar başvurularını 26 Temmuz 2019 tarihine dek TÜSİAD SD2 web sitesinden yapabilecek.

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, TÜSİAD SD2 programı kapsamında teknoloji üreticilerine özel bir çağrı yapıyor. ‘Görüntü İşleme Teknolojisi Kullanarak Dijital Lastik Asistanı Tasarımı’ adlı çağrı ile teknoloji üreticilerini araç sahiplerinin en doğru lastiği saniyeler içinde bulmalarına olanak tanıyacak çözümleri geliştirmeye davet ediyor.

TÜSİAD SD2 programı ile hem sektöre hem de ülkedeki gelişime sundukları katkıyı artırmayı hedeflediklerini dile getiren Brisa Pazar Geliştirme ve Kalite Güvenirliği Direktörü Bahadır Olkun; “Yolculukların kesintisiz sürmesi için yenilikçi çalışmalara imza atan şirketimiz, TÜSİAD SD2 programı ile sunduğu hizmetleri derinleştirmeye ve Türkiye’nin teknoloji ile katma değer yaratma kabiliyetinin artmasına destek sunmaya devam ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen programın teknoloji odaklı güçlü bir ekosistem kurmaya hizmet edeceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda programın destekçileri arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Açtığımız çağrı ise sürücülerin en temel ihtiyaçlarından biri olan araca uygun lastik tipi ve ölçülerinin bulunmasında hızlı, kolay ve esnek bir çözüm sunmayı gerektiriyor. Bugün gerek yerel tüketici araştırmalarımız gerek ortağımız Bridgestone’un dünya çapındaki deneyimi ile biliyoruz ki tüketiciler ihtiyaçlarına %100 yanıt veren lastikleri hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmek istiyor. Yapay zeka ve büyük veri gibi yeni nesil teknolojileri iş süreçlerine başarıyla entegre eden bir şirket olarak bunu endüstriye sunan ilk kurum olmanın peşindeyiz. Bu yolculukta teknoloji üreticileri ile iş birlikleri kurmaya hazır ve istekliyiz” dedi.

Brisa TÜSİAD SD2 Dijital Lastik Asistanı Tasarımı gototechno