Yerli Üretici Brisa Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi Alan İlk Lastik Üreticisi Oldu!

Brisa Güvenli Üretim Belgesi Aldı.
Brisa Güvenli Üretim Belgesi Aldı.

Brisa Covid 19 Belgesi, Brisa Güvenli Üretim Belgesi Covid 19, Brisa Korona Virüs Üretim Belgesi, Yerli Üretim Brisa Covid 19, Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi Brisa.

Yerli Üretici Brisa Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi Alan İlk Lastik Üreticisi Oldu! Brisa Covid 19 Belgesi. Brisa Güvenli Üretim Belgesi Covid 19. Brisa Güvenli Üretim Belgesi Aldı.

Instagram Hesabımız

Brisa, üretim operasyonlarında COVID-19’a karşı hayata geçirdiği koruyucu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü’nden “COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi” almaya hak kazandı.

Brisa’nın İzmit ve Aksaray’daki fabrika ve ofisleri, TSE’nin detaylı denetimlerinden geçti. Denetimler şu şekilde oluştu: Risk Yönetimi, Korunma ve Kontrol Önlemleri Yönetimi, Uygulamaya Yönelik Önlemler, Eğitim, Yükleniciler. Hizmet Sunucuları, Ürün ve Hizmet Tedarikçileri, Atık Yönetimi, Sosyal ve Ortak Kullanım Alanları, Temizlik, İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları gibi ana başlıklarda gerçekleşti. Denetim sonucunda, Brisa, üst düzeyde önlem ve uygulamaları hayata geçirdiği İzmit ve Aksaray fabrikaları için “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazandı.

Huawei MateBook X Pro Türkiye’de Ne Zaman Satılacak? Huawei’nin en güçlü bilgisayarı geliyor!

Brisa CEO’su Haluk Kürkçü açıklamaları.

Brisa CEO’su Haluk Kürkçü konu hakkında şu açıklamayı yaptı: “Tüm dünyada hem toplumsal sağlığı hem de ekonomiyi etkileyen bu zorlu süreci en az zararla atlatabilmek adına gerekli tüm önlemleri aldık. Hem tüm paydaşlarımızın kendilerini güvende hissedebilmeleri hem de operasyonumuzu sorunsuz sürdürebilmek için Sağlık Bakanlığı’nın ve Türk Standartları Enstitüsü’nün yönergelerini uyguluyoruz. Üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için yaptığımız çalışmalar sonucunda İzmit ve Aksaray lokasyonlarımız için Türk Standardları Enstitüsü’nün “COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi” için denetimleri başarıyla tamamladık. Bu başarı, virüsten korunma sürecini bir sistematiğe bağladığımızı ve işimizi doğru yaptığımızı tescil etmiş oldu. Tüm paydaşlarımız için bu sorumluluğumuzu yerine getirmiş olmaktan dolayı iç huzuru ve gurur yaşıyoruz.”

Brisa, çalışanlarının sağlığını korumak amacıyla COVID-19’a karşı önlemlerini Türkiye’de ilk Covid-19 vakasının resmi olarak açıklanmasından önce almaya başladı. Üretim sahaları ve ofislerde, düzenli dezenfeksiyon, fiziki mesafenin sağlanması ve maske kullanımını temel öncelikler olarak belirledi.

Brisa Güvenli Üretim Belgesi Aldı.

Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklık 32 Saat Şarj ve çok iddialı bir tasarım sunuyor!