Bosch Termoteknik akıllı dijital çözümlerini ISH fuarında tanıttı

Bina, enerji, iklimlendirme teknolojisi ve yenilenebilir enerji sektörleri için dünyanın önde gelen ticaret fuarı ISH Energy’de Bosch, ticari ve endüstriyel sektörlerde dijitalleşmeyi ve ağ oluşturmayı desteklemeye devam ediyor. Bosch Termoteknik akıllı dijital çözümlerini ISH fuarı

Hızlı, kolay ve müşteriye uygun çözümler
Fuarda Bosch, buhar kazanı sistemleri için yeni bir planlama kılavuzunu interaktif bir dijital versiyon olarak da başlattığını duyurdu. Karmaşık prosesler içeren ısı sistmelerinin planlamasını kolaylaştırıyor ve uzman bilgiyi kapsamlı bir şekilde ulaşılabilir kılıyor. Programlanmış hesaplama araçları, kontrol listeleri ve pratik hata önleme bilgileri ile yeni etkileşimli dijital program standart bir planlama el kitabından çok daha fazlasını sunuyor. Bosch Endüstriyel sistemler Pazarlama Yöneticisi Daniel Gosse, “ Bu program, hem yeni başlayan planlamacıların çalışmalarını kolaylaştırır hem de deneyimli planlamacılar için verimli bir çalışma aracıdır” diye vurguluyor.

Endüstri 4.0 uygulamaları için akıllı kontrol teknolojisi ve AI asistanları
Üretim kesintilerinin önlenmesi ve enerji maliyetlerinin en aza indirilmesi, işletmeler ve endüstriler için en önemli faktörlerdir. Bosch Enerji ve Bina Çözümleri’nin enerji yönetimi çözümleri; enerji üretimi, dağıtımı ve tüm üretim hatları dahil olmak üzere genel optimizasyonlara olanak sağlar. Fuar standındaki Enerji Platformu programı ile size Bosch üretim sahalarının canlı görüntüsünü sunar. Enerji ve kaynak verimliliğini arttırmak için kaydedilen enerji ve işlem verileri önemli rakamlara dönüştürülür.

Buhar, ısı, güç ve basınçlı hava için yeni ürünler
ISH fuarında Bosch, saatte 300 ila 5.200 kilogram buhar kapasitesi aralığında mevcut olan yeni CSB Universal buhar kazanını (kompakt buhar kazanı) sergiledi. CSB buhar kazanı, Bosch fuarında, düşük NOx’li brülörü, atık ısı geri kazanımı için modülleri ve kazan üzerine monte edilmiş kompakt buhar kontrolü CSC ile tam bir kazan sistemi olarak sunuldu. Kazan, yüzde 95’ten daha yüksek bir verimi ve düşük emisyon değerlerini sürdürülebilir bir şekilde sağlar. Bununla birlikte, yenilikçi tasarımı, servis ve bakım işleri için kolay erişim sağlar.

Bosch Termoteknik akıllı dijital çözümlerini ISH fuarı