Yeni BMW iX modelinin temel özellikleri neler? Türkiye’de kaç paraya satılıyor?

BMW iX fiyat listesi
BMW iX fiyat listesi

Yeni BMW iX modelinin temel özellikleri neler? Türkiye’de kaç paraya satılıyor? BMW iX fiyat listesi.

Instagram Hesabımız

BMW’nin en ileri eDrive teknolojisine sahip Yeni BMW iX; xDrive40’ın, ön ve arka akslarında yer alan elektrik motorları 326 beygir güç ve 630 Nm tork üretirken; otomobili 0’dan 100 km/s hıza sadece 6,1 saniyede ulaştırıyor. WLTP normlarına göre tam şarj ile yaklaşık 425 km menzile sahip Yeni BMW iX; xDrive40, hem şehir içi hem de uzun mesafeler için ideal bir sürüş deneyimi sunuyor. Yüksek güçlü ev dışı şarj istasyonlarında 10 dakikalık şarj ile 100 km menzil üreten bataryalar; yalnızca 40 dakikalık şarjla maksimum pil doluluğuna erişiyor. Yeni BMW iX pratik BMW Wallbox kullanılarak da tam doluluğa 8 saatten kısa sürede ulaşıyor.

Birincisi Yeni BMW iX xDrive40 First Edition Essence 2.744.800 TL etiketle satılıyor.

Ayrıca Yeni BMW iX xDrive40 First Edition Sport 2.764.000 TL etikete sahip.

Yeni Renault Austral Türkiye’de ne zaman satılacak? Kadjar’ın devamı Austral iddialı bir SUV olmuş!

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

BMW iX fiyat listesi.