3 aylık Nintendo Switch Online üyeliği hangi sürpriz hediyeyi kazandırıyor?

3 aylık Nintendo Switch Online üyeliği dahildir; ön sipariş verenler oyun çıktığında Noire Widowmaker kostümüne sahip olabilirler! Blizzard Entertainment Overwatch Legendary Edition

Dünyanın daima daha fazla cesur yürekli kahramana ihtiyacı var!

Blizzard Entertainment’ın sevilen takım tabanlı nişancı oyunu, en yeni sürümü ve tüm oynanış güncellemeleriyle şimdi Nintendo Switch sahiplerinin parmaklarının ucunda.

Ayrıca, Switch kullanıcıları, konsollarına özel jiroskopik hareket kontrolleri aracılığıyla yepyeni bir oyun deneyimine merhaba diyecek.

“Overwatch’ta oyuncuları iyimser ve parlak bir gelecek senaryosunda bir araya getirip takım çalışmasına yönlendiriyoruz. Nintendo Switch kullanıcılarını da aramızda görmekten son derece mutluyuz,” şeklinde konuşan Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerini “Legendary Edition son üç yılın tüm içerik ve oynanış güncellemeleriyle birlikte geliyor. Nintendo’yla oyunculara yepyeni, mobil bir Overwatch deneyimi yaşatmak adına yaptığımız işbirliğinden dolayı oldukça heyecanlıyız,” şeklinde tamamladı.

Overwatch Legendary Edition dijital sürümüyle sizlerle olacak ve çeşitli kahramanlara ait 15 bonus kostümün yanı sıra 3 aylık Nintendo Switch Online kişisel aboneliğiyle birlikte gelecek. Böylece oyuncular, Switch’lerini kapıp arkadaşlarıyla omuz omuza ya da onlara karşı mücadele etmeye derhal başlayabilecek.*

Overwatch Legendary Edition’ı çıkış tarihi olan 15 Ekim’den önce sipariş eden oyuncular, elit Talon ajanı Widowmaker’ın Noire kostümüne sahip olacak. Oyuna 22 Aralık 2019’dan önce giriş yapan tüm Switch kullanıcılarıysa içinden Efsanevi (Legendary) eşya düşme garantili Golden Loot Box kazanacak.

Overwatch – Oyun Özellikleri
Overwatch Legendary Edition, oyunun diğer sürümlerinde an itibarıyla mevcut tüm kahramanlar, haritalar oyun modları ve güncellemelerle birlikte gelerek Nintendo Switch kullanıcılarına en güncel Overwatch deneyimini yaşatmayı vadediyor:

• 31 Kahramandan Birini Seçin – Dünyanın dört bir yanından gelen birbirinden ilginç ve sayıları her geçen gün artan kahramanlardan birini seçin. İster zamanda sıçramalar yapabilen Tracer’la düşman saflarının arkasına atlayın ister elit keskin nişancı Ana’nın Biotic Rifle’ıyla takımınızı uzaktan iyileştirin ya da oyuna gelen en son kahraman, çılgın astrofizikçi Sigma’yla yerçekimine dilediğinizce kafa tutun.

• 6’ya 6 Oyun Modlarında Güçlerinizi Birleştirin – Hızlı Oyun (Quick Play) modunda sizinle aynı yetenek ve deneyim seviyesindeki diğer oyuncularla kapışın, Yapay Zekâya Karşı (Play Vs. AI) çeşitli zorluk derecelerinde oynayın ya da Rekabetçi Oyun (Competitive Play) modunda sezon ödülleri ve sıralamaları için mücadele edin.

Blizzard Entertainment Overwatch Legendary Edition