Bitdefender Antivirüs 2019 ürünü ile çevrimiçi suçlara karşı önleminizi alın

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs’ün yeni bireysel ürün serisi, çevrimiçi suçlara karşı kullanıcıların gücünü artırarak güvenlik sektöründeki standartların çıtasını yükseltiyor. En sofistike siber saldırıları bile durduran 2019 ürün grubu, çevrimiçi suçların hızla yayılmasına karşı savunmanızı şimdiye dek hiç olmadığı kadar güçlü hale getiriyor. Bitdefender Antivirüs 2019 Fidye Yazılımı Düzeltme özelliği

Bitdefender Antivirüs’ün yeni ürün grubu, siber saldırganların varlığını saldırıdan önce fark ederek kullanıcıları koruyor.

Fidye Yazılımı Artık Tehdit Değil!

Çevrimiçi suçların hızla yayılmasına karşı savunmanız artık Fidye Yazılımı Düzeltme (Ransomware Remediation) özelliği ile şimdiye dek hiç olmadığı kadar güçlü. Bu yeni teknoloji, fidye yazılımı saldırısı gerçekleştirmeye yönelik davranışları tespit ederek dosyalarınızı otomatik olarak yedekliyor. Özellikle sıfırıncı gün fidye yazılımı saldırılarına karşı en üst düzeyde savunma sağlayan Bitdefender Antivirüs, böylece fidye yazılımının şifrelemesini etkisiz kılıyor.

“İmkansız Görülen Teknolojilerle Koruyoruz”

Bitdefender Antivirüs Tüketici Çözümleri Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate, geliştirilmiş ürün grubunu “Bitdefender Antivirüs, kuruluşundan beri çevrimiçi güvenlik endüstrisinin en ön saflarında yer alıyor ve her yeni nesil ürünüyle birlikte daha büyük adımlar atmaya devam ediyor. Yeni bireysel ürün serisiyle, saldırılara karşı korumayı yeni bir seviyeye taşıyoruz ve kullanıcılarımızın günlük çevrimiçi hayatını, bir güvenlik stratejistinin kısa bir süre önce imkansız gördüğü teknolojilerle savunuyoruz.” sözleriyle yorumluyor.

2019 ürün serisi hakkında konuşan Bitdefender Türkiye Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu “Güvenlik alanında bir çok ödül alan Bitdefender Antivirüs, 2019 ürün serisiyle kullanıcıların siber saldırılardan arınmış daha keyifli bir teknolojik hayat sürmesini sağlıyor. Günümüzde kullanıcıların teknolojik dünya içerisinde özellikle sosyal mühendislik saldırılarına karşı zorlandıklarına şahit oluyoruz. Fakat 2019 Bitdefender ürün ailesiyle kullanıcılar, daha karmaşık saldırılara karşı kendilerini yalnız hissetmeyecekleri bir güvenlik çözümüyle buluşacaklar. Ayrıca Türkiye`deki kullanıcılarımız, ürünler hakkında Türkçe destek alabilecek ve ürünleri Türkçe dil desteği ile kullanabilecek. Bitdefender, dünyada 500 milyondan fazla kullanıcısına teknolojik hayatı kolay ve daha güvenli bir şekilde deneyimleme şansı sağlıyor.” ifadelerinde bulunuyor.

2019 serisiyle Bitdefender Antivirüs, güvenlik danışmanı olarak daha etkili bir rol üstleniyor. Bu yeni yaklaşımıyla 2019 ürün grubu, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına bağlı olarak ek güvenlik özelliklerinden nasıl yararlanabileceklerini keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Bitdefender Antivirüs 2019 Fidye Yazılımı Düzeltme özelliği