Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk Global Oyuncu Oldu! Artık 7 Kıtaya Hizmet Veriyorlar!

Bitcoin ve Kripto Para BTCTurk
Bitcoin ve Kripto Para BTCTurk

Bitcoin ve Kripto Para BTCTurk, BtcTurk Kripto Para, BtcTurk Bitcoin İşlemleri, BtcTurk 7 Kıtaya Birden Hizmet Veriyor, BtcTurk Kullanıcı Sayısı. BtcTurkPRO.

Türkiye’nin ilk ve en büyük, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk, 7. yılında 7 kıtadan kullanıcıya hizmet vermeye başladı. Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk Global Oyuncu Oldu! Artık 7 Kıtaya Hizmet Veriyorlar! Bitcoin ve Kripto Para BTCTurk. BtcTurk Kripto Para. BtcTurk Bitcoin İşlemleri. BtcTurkPRO.

Instagram Hesabımız

Kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’nin 81 ilinden 900.000’den fazla kullanıcıya sunduğu hizmetini küreselleştirerek 7 kıtaya ulaşıyor. BtcTurk, Türkiye kripto para pazarına yaptığı katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile hem kullanıcısına hem de Türkiye’nin dijital ekonomisine katma değer sağlıyor. BtcTurk, BtcTurkPRO markasıyla 7 kıtadan kullanıcılara yalnızca bitcoin ve kriptopara yatırabilecekleri yeni bir modelde hizmet vermeye başladı. Yabancı kullanıcıları için on binde 5 komisyon oranı belirleyen BtcTurkPRO, Türkiye’deki kullanıcılarına kriptodan kriptoya işlemlerde uzun bir süredir sıfır komisyon uyguluyor. BtcTurk dünyada ilk ve tek 5 bankayla anlaşmalı olarak Türk kullanıcılarına 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme imkanı tanırken, yabancı kullanıcıları yalnızca Bitcoin ve kriptopara yatırıp çekebilecek.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri açıklamaları.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri yaptığı açıklamada şunları söyledi: “BtcTurk’ün Türkiye’deki kripto para alım satım platformları arasında lider kuruluşu olmanın verdiği sorumlulukla Türkiye’yi temsil etmekten büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bugün BtcTurk olarak, 81 ilde 1 milyona yaklaşan kullanıcıya hizmet veriyoruz. Onların varlıklarının ve verilerinin güvenliğine hassasiyetle yaklaşıyoruz. Yüzde yüz yerli bir kurum olarak millî sorumluluk bilinciyle kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz. Türkiye’nin geleceğine, dijital ekonomisine, dinamizmine olan inancımız doğrultusunda genel kurulumuzun aldığı karar ile yakın zamanda ödenmiş sermayemizi 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltmiştik. Şimdi de 7 kıtadaki kullanıcılara Bitcoin ve kripto para işlemlerini kolaylıkla ve güvenle yapabilmelerini sağlıyoruz.”

Yolcu360 100 milyar dolarlık hacme sahip uluslararası lige çıktı! Kiralamada Silikon Vadisi Etkisi!

Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk, 2020’nin ilk 6 ayını verimli geçirerek 900 bin kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Btcturk, küresel olarak işlem hacminin üstüne çıktı. İstihdam ve alt yapı yatırımlarına hız kesmeden devam eden BtcTurk, rekabetten bağımsız uyguladığı komisyon indirimleri, güvenlik uygulamalarında ve hizmetlerinde kullandığı en üst teknolojilerle müşterilerine uluslararası standartlarda deneyim sağlamayı sürdürdü.