Bitcoin’de tüm senaryolar 35.000$ üzerinde tutunma için yapılıyor!

Bitcoin kaç para 2022.
Bitcoin kaç para 2022.

Bitcoin’de tüm senaryolar 35.000$ üzerinde tutunma için yapılıyor! Bitcoin kaç para 2022.

Instagram Hesabımız

Huobi Global Araştırma Müdürü FED’in faiz kararından ve Rusya’nın kripto para ve madenciliği ile ilgili açıklamalarından sonra yaptığı değerlendirmede: “2022 yılının ilk FOMC toplantısının ardından endeksler, metal fiyatları, kripto paralar geri çekildi ve Fed’in sancısı tüm piyasada hissedildi. Her ne kadar beklentilerden daha şahin (faiz artırma yanlısı) bir görünüm olarak sunulsa da 2022’nin değişen oy veren üye kadrosu zaten faiz artırma konusunda daha keskindi. Bu nedenle beklentiler dışında bir görünüm oluştuğuna katılmamakla birlikte mart ayında faizin artacağı da fiyatlamalara girmiş oldu. Bu nedenle piyasa fiyatlamalarında önce kararın sindirilip fiyatlaması ardından da kendi dinamiklerine dönmesi beklenir.

Araba kiralamak isteyenler için: ZUBİZU Enterprise’tan araç kiralamada %30 indirim fırsatı dedi!

Bitcoin dün 39.000$ seviyelerine yaklaşsa da Fed’in ardından 35.000$ bölgesine geri çekildi. Ancak son zamanlardaki para girişleri ve borsalardan BTC çıkışları göz önünde bulundurulduğunda 35.000$ seviyesinden itibaren BTC tepki verebilir ve bu da altcoinleri yeniden hareketlendirebilir. Aynı zamanda Rusya’dan da kripto para ve madenciliği yasaklamayacakları yalızca regüle edecekleri açıklaması yapılmasıyla yine baskıyı hafiflettiğini düşünebiliriz. Bitcoin’de tüm senaryolar 35.000$ üzerinde tutunmada geçerlidir. Fed’in atlatılması sonrası piyasada bir miktar rahatlama ve 35.000$ üzerinde kaldıkça buradan 40.000$ bölgesine tepki bekliyoruz.” sözlerine yer verdi.

0 kilometre arabanın satış fiyatına göre ÖTV tablosu nasıl? Kaç paraya satılan araba hangi ÖTV diliminde?

GoToTechno Ocak 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Bitcoin kaç para 2022.

Bitcoin kaç para 2022.