Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü: “Bitcoin ETF Onayı Beklentileri İle 65.000 dolara Yöneldi.”

Bitcoin fiyatı ne olacak?
Bitcoin fiyatı ne olacak?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü: “Bitcoin ETF Onayı Beklentileri İle 65.000 dolara Yöneldi.” Bitcoin fiyatı ne olacak?

Instagram Hesabımız

Kripto para yatırımlarına ilişkin değerlendirmelerinde bulunan Huobi Global Araştıma Müdürü Beste Naz Süllü, değerlendirmesinde: “Bitcoin yeni haftaya 62.500$ seviyesinden başlayarak rekoruna olan mesafeyi yüzde 5’e indirdi. Son bir haftada yüzde 10’a yakın değer kazanan Bitcoin temmuz ayı sonunda test ettiği dip seviye olan 30.000$ seviyesinden bu yana değerini ikiye katlamış oldu.

Pazar dominansı ise yüzde 47’ye yükseldi. Dominansın artıyor olması altcoinlerin seyrinde duraksama olduğu anlamına gelir ve sahne Bitcoin’e kalır. Mevcut durumda sene sonu 80.000$ hedefine ilerleyen Bitcoin’de opsiyon piyasası net bir katılımla yükselişi desteklemiyor. Yatırımcıların yarısı Bitcoin’in bu ayı 64.000$’da kapatacağı yönünde kontrat satın alırken diğer yarısı da 54.000$ seviyesinde kapatacağı yönünde pozisyonlandı.

Bitcoin ETF’lerinin bu hafta işleme başlayacağı yönünde beklentiler piyasaya yukarı yönde hareket ettirirken diğer tarafta stablecoinlere ilişkin risklerin varlığını da unutmamak gerekiyor. SEC yanlış beyanından dolayı en büyük stablecoin ihraççısı Tether’e 42.5 milyon dolarlık ceza kesildi. Bu ay sonuna doğru çıkacak dijital dolar raporu ve SEC’in stablecoin ihraççılarına kestiği ceza önemli bir risk olsa da piyasa şu an çıkacak olan ETF’leri fiyatlamayı sürdürüyor.

Bitcoin’de oluşan teknik görüntüye bakıldığında var olduğu yükseliş kanalında hareket devam etmekle birlikte 64.800$’a uzanan bayrak formasyonu mevcut. Bu görüntü içerisinde Bitcoin 59.800$ üzerinde tutundukça kanal görününümde yükselişine devan edebilir.”

Bu bilgiler bizlere basın bülteni olarak gönderilmiştir.

Aylık 577 dakikalık mobil internet kullanım süresiyle Avrupa ülkeleri arasında ilk sıradayız!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Bitcoin fiyatı ne olacak?

Bitcoin fiyatı ne olacak?