Bitcoin’de 36.000$ tehlikesi henüz bitmedi ancak dünkü düşüş sonrası ufak tepkiler gelebilir!

Bitcoin fiyatı 21 Ocak.
Bitcoin fiyatı 21 Ocak.

Bitcoin’de 36.000$ tehlikesi henüz bitmedi ancak dünkü düşüş sonrası ufak tepkiler gelebilir! Bitcoin fiyatı 21 Ocak.

Instagram Hesabımız

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü yaptığı değerlendirmede şu konulara değindi: El Salvador ‘CEO’ su Nayib Bukele dün Beştepe’de resmi törenle ağırlandığı sıralarda piyasada Türkiye’nin Bitcoin alacağı yönündeki spekülasyonlar nedeniyle Bitcoin fiyatı 41.300$ seviyesinden 43.800$ seviyesine kadar hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi. Fakat metriklerin ve haber akışının desteklemediği Bitcoin gece saatlerinde 38.000$ seviyelerine sert bir şekilde geriledi. Gelecek hafta Çarşamba günü açıklanacak Fed kararı öncesi piyasa her ne kadar ortak kararda mart ayında faiz artıracak beklentisinde olsa da yılın ilk Fed toplantısını görmek istiyor. Öyle ki zayıf risk iştahı sadece kripto paralarda değil, küresel piyasalarda da devam ediyor.

Sosyal medyayı kullanırken dikkat! Düşünmeden paylaşmayın, işinizi ve işletmenizi riske atmayın!

Bitcoin pozisyonlarında balina yoğunluğu da %90’lardan %85’e geriledi. Dünkü satışta da küçük eller dışında büyük oyuncular yine satıştaydı. Rusya Merkez Bankası kripto paraları tamamen yasaklamak istediğini söylemesi satışlarda etkili olurken, dün madenciler Temsilciler Meclisi’nde önemli bir toplantıdan kavgasız ayrıldı. ABD ise mayıs ayından bu yana beklenen CBDC raporunu çıkardı ve tarafsız olacağının altını çizdi. Kripto paraların genelinde satıcı seyir söz konusu. Düşük risk iştahının yanı sıra beklenen volatilite de düştükçe yatırımcılar bu bölgeleri dip olarak değerlendirmek yerine bekle-görü tercih ediyor. Bitcoin’de 36.000$ tehlikesi henüz bitmedi ancak dünkü düşüş sonrası ufak tepkiler gözlemlenebilir. Bitcoin’de 44.000$ duvarı aşılmadığı sürece seyir 38.000-43.000$ aralığında yatay seyredebilir.

TEB’den Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemelerine faizsiz taksit imkanı gelmiş!

GoToTechno Ocak 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Bitcoin fiyatı 21 Ocak.

Bitcoin fiyatı 21 Ocak.